Wpis z mikrobloga

Wyraźnie poleciłem szukać psychoterapeuty, z kolei nie każdy psycholog to psychoterapeuta, więc #!$%@? się o semantykę, mimo, że to zupełnie nic nie wnosi. I już jak się #!$%@?, to nie wyższy, tylko zupełnie inny, bo można być psychoterapeutą NIE BĘDĄC psychologiem.


@programista_1k: Tylko, że nie pisałem o psychologu tylko terapeucie, w skrócie mając na myśli psychoterapeutę. Nic to jak dla mnie nie zmienia.

Praca nad sobą to nie uległość według statusu
@dziobnij2: Przecież to jest niemożliwe. Nie da sie w tym kraju mieć 30+ lat i nigdy nie całować się czy złapać za ręke. Seks inna sprawa ale zależy jak na to spojrzeć. Z praktycznego punktu widzenia najłatwiejszy do zrealizowania punkt. 150zł i hejo.
Na dole obrazka powinieneś jeszcze dopisać ' bo nigdy tego na prawdę nie chciałem'
To wyjaśnij czym wg. ciebie jest ta praca nad sobą? Bo dla mnie znaczy to tyle co wmawianie sobie, że wszystko jest moją winą, wiara w pełne istnienie wolnej woli, oszukiwanie samego siebie, że z działania musi iść dobrego a jak tak się nie stało to dalsze samobiczowanie. W szerszym kontekście np. w kwestii rynku pracy to oszukiwanie się, że zarobków nie definiuje krzywa popytu i podaży na rynku pracy (choć na
@pieczony_szczur_z_ogniska Co rozumiesz przeciętny wygląd????????

Jeśli dla Ciebie przeciętny wygląd to co najmniej 180 cm wzrostu, sylwetka fitnesiaka z siłowni, 40 cm w łapie, krata na brzuchu, służbowy qtas 18 cm i szeroką szczena to faktycznie - takie osobniki nie mają problemów ze znalezieniem sobie kogoś.

P. S - zdradzę Ci sekret - mnóstwo ludzi nie ma szans tak wyglądać. I to niekoniecznie z powodu lenistwa, jak tu wszyscy zarzucają. A na