Wpis z mikrobloga

@dziobnij2: i? Wymieniłeś jakieś pospolite i bezwartościowe rzeczy, pewnie też nigdy nie miałeś wyrywanej ósemki i nie złamałeś ręki. Dlaczego uzależniasz swoje szczęście od tego czy wymieniłeś płyny ustrojowe z kobietą?
  • Odpowiedz
Bawią mnie te komentarze że takich ludzi nie ma XD, to po #!$%@? "stworzyliście" ten tag? Żeby pisać farmazony jak to ciężko w życiu a później iść Julkę ruchać? Ja wiem że Internet to jedno wielkiego gówno i powinni go już dawno na stałe wyłączyć ale bez przesady, proponuje wyjazd stąd zrobić i iść się julka zajmować albo bmw tuningować czy co tam NORMALNI ludzie robią, raus, a najlepiej to atomówke niech
  • Odpowiedz
@dziobnij2: już Ci pomagam. Nie ważne jak wyglądasz, zaproś dziewczynę na wyjście na kawę i spacer, jeśli się nie zgodzi to następną ( to jest jak z rozmowami o pracę, któraś w końcu się uda), oczywiście jesli jesteś brzydki jak ja #!$%@? to celuj w te nieco brzydsze ale nie otyłe (myślą że są ładne) :)
Za któraś randka złap za rękę podczas przechodzenia na światłach.
Wcześniej czy później pójdziesz z
  • Odpowiedz
już Ci pomagam. Nie ważne jak wyglądasz, zaproś dziewczynę na wyjście na kawę i spacer, jeśli się nie zgodzi to następną


@Marciniacus: On ma 32 lata, będzie dobrze jak zna jedną wolną dziewczynę w swoim przedziale wiekowym(tym bardziej, że jak widać nie jest to rozrywkowy gość). Pytanie się na ulicy to niezły cringe(do tego nie działa), a w pracy(pomijając to, że z tego co czytam op nie czyta) takie pytania to
  • Odpowiedz