Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że jak się uda gdzieś na urlop gdzie jest czysta woda to ok. No i wynikła taka rozmowa, co o tym myślicie:

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fa336299f26e000a5d6c91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie...

źródło: comment_1643788398bRySwe0X28PxuPX6rQlEwM.jpg

Pobierz
  • 263
UprzejmaJulka: Mysle, ze nie mam pojecia czemu ona dalej z Toba jest. Desperatka jakas. Nawet nie chodzi o siano i drogo/tanio, bo mozna pojechac do chorwacji autostopem i nurkowac z fajka za 29zl. Nawet nie chodzi o to, ze nie masz empatii i nie potrafisz zrozumiec roznicy miedzy lodowatym zamulonym bajorem, a cieplym morzem z kolorowymi rybkami. Chodzi o to, ze dla Ciebie bylejakość jest norma. Nie jestes typem faceta, ktory przyzna
@AnonimoweMirkoWyznania: Odsunąć się jestem doktorem nauk o kobietach problematycznych. Objawy wskazują jednoznacznie - instagramowa martwica mózgu z przerzutem na układ emocjonalny. Pacjentka marzy o kreowaniu wirtualnego avatara w celu "pokazania tym sukom", nie o nurkowaniu czy spędzaniu czasu z tobą. Leczenie - Zachowaj godność i wycofaj się, ten stan bedzie się tylko pogarszał. W zasadzie jest już martwa. W środku.
Po pierwsze to OP napisał że to nie pierwsza jej akcja a materialiści mu zarzucają że jest za biedny xD skąd wiecie ile wydał wcześniej na zachcianki królowej?

To są standardowe teksty urażonej księżniczki. Niemal książkowe, każda piszę tak samo, tak wielce jest urażona że nie żyjecie jak Beckhamy i gówno mamy.

Sama SIE nie ruszy, nic nie zorganizuje, ani nie opłaci. Po prostu każdego dnia można wyczekiwać nowych pomysłów do spelnienia.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie znam Twojej dziewczyny, sam w zasadzie powinieneś wiedzieć o co jej chodzi, chyba że znacie się od niedawna.

Rozegrałbym to w taki sposób: zaproponował szkołę nurkowania w tym Gutkowie i jako argument dał to, że nauczycie się tam podstaw, być może zdobędziecie jakiś glejt na to i w przypadku wyjazdu do jakiegoś Egiptu czy innego atrakcyjnego turystycznie miejsca, nie będziecie musieli tracić czasu na naukę podstaw, tylko zakładacie sprzęt
@AnonimoweMirkoWyznania: zainteresowałeś mnie tym gutkowem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak różowa nie chce to ja chętnie pojadę. Co prawda kiełbachy nie opier*ole ale jakieś pół litra możemy opier*olić ( ) A wiadomo że różowa to chce dupe wygrzać w słońcu a nurkować tylko żeby na insta foty się zgadzały.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@marcysia025: ja w sumie tez myślę, że to bait jak wyskoczył z tym szambonurkiem xD Ale z drugiej strony sama znam osoby które się tak zwracają do drugiej połówki. "Ty jesteś taka i owaka, nic ci nie pasuje, zawsze źle" I mam wrażenie, że mogła faktycznie być taka rozmowa i dziewczyna ma już dość bo gość ma gdzieś jej zdanie i ciągle jej ciśnie.

Nie no pewnie, np. w Krakowie jest
ale to nie jest bezpieczny akwen i nikt kto ma zerowe pojęcie o nurkowaniu nie powiem się tam wybierać


@nika_blue: Że co? KURSY PODSTAWOWE ludzie tam robili i jakoś nikt im nie powiedział, że jest NIEBEZPIECZNIE xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem trochę ją, trochę Ciebie.
Też chciałam nurkować, ale zależało mi na ładnym otoczeniu i dobrych warunkach. Co to za przyjemność nurkować w zimnej wodzie i mule z przepływającą obok ukleją z wadą wrodzoną płetwy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatecznie nurkowaliśmy przy okazji wakacji na rafie koralowej na Morzu Czerwonym, było ślicznie i ciepło, mamy świetne zdjęcia i nagrania. I o to od początku chodziło, o
@AnonimoweMirkoWyznania: ja w sumie chłopa rozumiem, również nie chciałbym się porywać i wydawać hajsu jeśli nie mam pewności, że będzie mi to sprawiało radość
Skoro księżniczka chce jechać do Chorwacji, żeby nurkować to niech zapłaci za siebie i OP i elo, ciekawe czy dalej będzie taka chętna na wyjazd, bo domyślam się, że facet ma wszystko finansować z własnej kieszeni xD
@AnonimoweMirkoWyznania No to nie znalazłeś poklasku swoją mangą xD Też bym chciała ponurkować na rafie z tropikalnymi rybami, a nie #!$%@? w jakimś bajorze, gdzie możesz se conajwyżej muł pooglądać. To jakbyś powiedział różowej, że chcesz przebiec maraton, a ona ci bieżnie kupiła i się obraziła, czemu się nie cieszysz jak na niej przecież możesz sobie taką samą trasę ustawić xDDDD
Chryste, dokładnie tak.


@mirelle: dokładnie nie.
Nurkować można i w basenie. Chodzi o poprawne przekazywanie komunikatów.
Jak laska chce nurkować i robić to regularnie, to można to mieć od ręki - basen, jezioro - i to chłopak jej zaproponował.
Jak chce jechać na wakacje i przy okazji raz w życiu zanurkować - to się mówi, że chce się jechać na wakacje, bo są fajne rafy i raz można zejść pod wodę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Serio tyle wiary stoi za tą księżniczką co by chciała pływać w rafie koralowej czy innych Malediwach Karaibach? Przecież jak na początki w nurkowaniu takie jezioro jest fajną opcją, bo tanio i można przekonać się, czy złapie się bakcyla. A ludziom piszącym o mule polecam odwiedzić jakieś ładne jeziora a nie bazować na widoczności swojej wanny po tym jak się w niej umyją. Jakby obu nurkowanie się spodobało, to wtedy można myśleć