Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że jak się uda gdzieś na urlop gdzie jest czysta woda to ok. No i wynikła taka rozmowa, co o tym myślicie:

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fa336299f26e000a5d6c91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie...

źródło: comment_1643788398bRySwe0X28PxuPX6rQlEwM.jpg

Pobierz
  • 263
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@primusxoxo: Z tego co zrozumiałem (poza ogólnie stwierdzeniem, że oboje mają problem z komunikacją) to to, że OP próbuje hobby znaleźć, które mogliby razem robić, więc tutaj konflikt interesów się robi - bo on by chciał wielorazowo, a ona jednorazowo
  • Odpowiedz
@fakeman: @Kolsky: Hej, ja nie przeczę temu, że to może być fajne, ba, sama bardzo chętnie bym tam ponurkowała. Ale żeby komuś, kto chce w krystalicznie czystej wodzie pooglądać egzotyczne rybki, proponować pływanie między szuwarami w mętnym bajorku, to takie trochę, jak to się mawia, "iks de" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@GlodnaCykada no to tym bardziej właśnie powinien zacząć od nurkowania w ciepłych krajach, żeby ją do tego zachęcić, zaszczepić w niej chęć do dalszego rozwijania tej pasji. Jak na początku się zrazi, bo zobaczy że zimno, że słabo widać, że nie ma co oglądać to na pewno na tym jednym razie się skończy.
Nawet jeśli chodzi o kursy to łatwiej i taniej jest je zrobić w takim Egipcie
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania ja rozumiem opa, bo tu chodzi chodzi o wspólne spędzanie czasu, zarażenie partnerki jakimś hobby. Wiadomo że wszystko za granicą bedzie lepsze, nurkowanie na Bahamach, morsowanie na Islandii, skydiving w Dubaju... Ale przecież nie o to tu chodzi....
  • Odpowiedz
@primusxoxo: W sumie ma to sens z dobrymi warunkami, żeby ją zarazić - tylko wtedy jest ryzyko takie, że ona ustali sobie standard wysoki i bez tego standardu nie będzie miała ochoty nurkować później w gorszych warunkach, a nie każdego stać, żeby jeździć na nurkowanie kilka razy w roku za granicą, bo jeśli to byłoby hobby to raczej cykliczne. Więc mimo wszystko kolejne zarażenie hobby skończyłoby się fiaskiem
  • Odpowiedz
a zaproponowałaś mu kiedykolwiek - 'chodź, pojedziemy, JA zapłacę"?


@pz2kk: Yep, zresztą on regularnie się u mnie żywił kilka razy w tygodniu - obiady, śniadania, kolacje a na sugestię żeby tym razem coś kupił do jedzenia - przynosił bułki kajzerki i paluszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ciekawe na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Troche sobie #!$%@?łeś. Teraz dziewczyna zacznie się zastanawiać czy tak będzie zawsze...
Będzie chciała pojeździć formułą 1, a Ty zaproponujesz gokarty pod Augostowem.
Chce nurkowanie np w Egipcie, zobaczyć rafę koralową, Ty masz do zaoferowania nurkowanie w Gutkowie czy innym pierdziszewie dolnym.
Będzie chciała ładny pierścionek zaręczynowy i wesele na 120 osób, a Ty wyskoczysz z pierścionkiem zaręczynowym po prababci i kameralnym obiecie / poczęstunku dla najbliższej rodziny...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cutecatboy: i tak nurkują na 4 metry w dół, bo nigdy tego nie robili xd ja jednak wolałbym uczyć się w jakimś jeziorku a potem myśleć nad tym żeby zamiast 100 wydań 7000 i nurkwowc w Rumunii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: lol. Ja tam ją trochę rozumiem. Laska chce se popływać w ciepłych krajach a Ty proponujesz jakieś bajoro - bo to przecież nurkowanie. To tak jakby powiedziała że chce pojeździć na nartach a ty byś ją wzial na górkę za blok bo za darmo xd coś mi się wydaje że mamy tu rasowego poszukiwacza przygód
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba nie zrozumiałeś związku bo jej nie potrafisz dostarczyć pozytywnych emocji. Jak ktoś mówi że by polatał sobie paralotnią czy samolotem to niekoniecznie oznacza że chce odbyć cały kurs i zostać naprawdę pilotem tylko po prostu odbył by sobie lot widokowy w ładnym miejscu. Kobiety żyją emocjami i tego nie zmienisz. Czasami zadaniowe podejście faceta jako naprawiacza świata zapędza go w kozi róg bo traci szerszą perspektywę.
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback:
No to w tym przypadku bieznia to super prezent, by sie przygotowac do maratonu. Akurat w tej sprawie prawda jak zazwyczaj, lezy po srodku.
1. Pisza do siebie jakby nie byli w zwiazku, albo byli tuz przed zerwaniem/za kare. OP agresywny, a rozowa tez uj wie co xD
2. Dosyc logiczne, ze rozowa raczej chciala fajna miejscowe z widokami, a gutkowo to xD
3. Z drugiej strony, rozowa sama
  • Odpowiedz
@Shatter: wiesz, dziewczynie mogło chodzić też o całą otoczkę wokół nurkowania, jednak w Polsce nigdzie nie będziesz miał takich widoków, jak w wodach w Egipcie czy Chorwacji, a do tego możesz coś zwiedzić, opalić się, zjeść jakieś dobre jedzenie, no i pochwalić się, że jednak byłeś na fajnej wycieczce za granicą, a nie w jeziorku w miejscowości pod Olsztynem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cutecatboy: no ja wiem, ale nauka to nauka. Naukę jazdy na rowerze zaczynasz przed domem, dopiero później robisz 100 kilometrów dziennie w Chorwacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Endriu_: no więc gadasz praktycznie to samo co ja więc nie wiem za bardzo o co ci chodzi?

Oboje jesteśmy zadania, że jak ktoś nie ma doświadczenia ani umiejętności to powinien iść na kurs i poznać podstawy, a nie pożyczać butle od kolegi szambonurka i pakować się do jeziora?

Jeszcze jakby się umówili na basenie to pół biedy, ale osobiście uważam, że dla kogoś kto ma zerowe pojęcie o nurkowaniu
  • Odpowiedz