Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że jak się uda gdzieś na urlop gdzie jest czysta woda to ok. No i wynikła taka rozmowa, co o tym myślicie:

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fa336299f26e000a5d6c91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie...

źródło: comment_1643788398bRySwe0X28PxuPX6rQlEwM.jpg

Pobierz
  • 263
@Papasanbaba
ona chce tropikalne wakacje a ty z jakimś Bajorem wyskakujesz i zdziwiony. xD to jakbyś chciał ps5 a dostał pegazusa z bazaru.
Nie chce mi się czytać screenów OPa bo gunwo widać na ekranie telefonu. Ale mogę dać rozwiązanie. Dość tani i świetny kierunek na nurkowanie to Egipt. Warunki nurkowe są tam doskonałe, a ceny - w porównaniu do innych popularnych miejsc nurkowych na świecie - stosunkowo niskie.
@AnonimoweMirkoWyznania tak jak napisali przedmówcy - ona nie chce nurkować bo to jej pasja albo coś. Ona chce nurkować żeby się tym pochwalić i mieć przeżycie.

A co do braku entuzjazmu. Możesz się pogodzić z tym że ona taka jest (czyli niezainteresowana tym co ty) albo sobie dać spokój. To że partnerka nie podziela twoich pasji to nie musi być koniec świata. Pytanie jak bardzo Ci to przeszkadza? ( ͡° ͜
@AnonimoweMirkoWyznania: Internet psuje ludziom głowę. Nie potrafimy już cieszyć się z małych rzeczy. Opy, którzy cię cisną, że nie chcesz jej zabrać na nurkowanie do Chorwacji zachowują się jak bohaterowie pasty o chodzeniu po bułki xd. Poza tym, żeby ponurkować w fajnych miejscach w ciepłych morzach, to trzeba zrobić sobie kilka kursów. Jak chcesz ponurkować w fajnym miejscu w PL to polecam zakrzówek. Piękna błękitna woda.
@AnonimoweMirkoWyznania: z jednej strony nie dziwie się różowej, bo pewnie nie chce nurkować „na sportowo”, tylko dla doświadczenia i ładnych foteczek.

Z drugiej strony, moja różowa ma podobne podejście - ja nałogowo uprawiam sporty - od nart, przez bieganie aż po kolarstwo górskie i też ją gdzieś wyciągnąć to graniczy z cudem. Związek mi przez to kuleje bo dla mnie to ważne np xD

Ale trzeba się pogodzić z tym, że
Ciężko się pochwalić że było się nurkować jak nurkowało się w jeziorze w gutkowie bo tam se każdy może pójść.


@Positano1: a moze po prostu nie ma ochoty nurkowac w zimnym jeziorze? ja tez w Polsce bym nie mial ochoty sie w to bawic z dziurawymi gabkami i zimna woda. a w cieplych krajach to co innego. do tego warunki tez sa zupelnie inne, w polsce bedziesz ogladal zamulone bajoro z