Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że jak się uda gdzieś na urlop gdzie jest czysta woda to ok. No i wynikła taka rozmowa, co o tym myślicie:

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fa336299f26e000a5d6c91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie...

źródło: comment_1643788398bRySwe0X28PxuPX6rQlEwM.jpg

Pobierz
  • 263
  • Odpowiedz
Chodzi o to, ze dla Ciebie bylejakość jest norma. Nie jestes typem faceta, ktory przyzna szczerze. Kurde, teraz mnie nie stac, ale lubie przygody, dawaj spontan autostopem, sprzet pozyczymy od localsa, ktorego poznamy na polski bimber dziadka z lasu. A jutro ( w przyszlosci) masz swoje plany i wiesz, ze kiedys zarobisz kase i jak czlowiek tez polecisz Ty i ona gdzies na plywanie z zolwiami po tajlandii.

Dla Ciebie jej "zachcianka" to problem i chcesz go na #!$%@? rozwiazac. Jakbym swoich rodzicow widzial. Wspolczuje Twoim dzieciom


@AnonimoweMirkoWyznania: Chryste, dokładnie tak.

Byłam kiedyś w związku z
  • Odpowiedz
@Pan_Z: to, że masz jakąś kartę czy inne prawo jazdy na nurkowanie nie zmieni tego, że nurkowanie w Polsce jest tylko dla oszołomów xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dla mnie spoko, nauczyć się nurkować za pół darmo i później można lecieć na Chorwację. Twoja różowa myśli, że rura do ust i jazda, nurkujemy cały dzień xDD Taka trochę bez wyobraźni. A co do początku posta, to raczej nie podziela Twoich zainteresowań, ciężki to będzie związek bez kompromisów.
  • Odpowiedz
Byłam kiedyś w związku z takim kolesiem:

Kino?

Po co, przecież możemy obejrzeć coś na Netflixie.

To do knajpy może? Nope, zamówmy albo ty ugotuj.

Wakacje? Zapomnij, co najwyżej za miasto mogę cię zabrać (z wielką łaską).

Co najśmieszniejsze, to nie była kwestia pieniędzy (obydwoje zarabialiśmy dobrze - w dodatku on programista) - po prostu bylejakość i skąpstwo było u niego na porządku dziennym.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mireczku z Olsztyna (). Rozumiem twoje rozgoryczenie, bo sama tego nie rozumiem xD. Z drugiej strony staram się jakoś ją zrozumieć. Woda w naszych olsztyńskich jeziorkach nie należy do najczystszych, może o to chodzi? Sam wyjeżdżaj i sam jedz na nurkowanie. Kurka, sama chciałam w tym roku, no ale niestety nie mogę xD
A osób dużo jeździ. Oczywiście później mniej zostaje, ale to naprawdę spoko
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ziom, ja z Tobą pójdę TU i TAM. Serio.

A tak w sumie to @vries: @bacaa90: bardzo dobrze tłumaczą. Babie chodzi o przeżycia, emocje i widoczki, a nie sam fakt nurkowania.

Ogólnie macie bardzo pretensjonalną komunikację. Nie rozmawiacie, tylko sobie wyrzucacie i ucinacie rozmowę. I widać, że kompletnie sam nie starasz się zrozumieć drugiej strony, tylko Twoje ma być na wierzchu (ok, starasz się i liczysz na entuzjazm, rozumiem frustrację). I nie staję tu za różową, bo ona też nie umie komunikować wprost potrzeb i wyjaśniać, czego chce. Tę rozmowę naprawdę dało się poprowadzić inaczej, a zrobiło się toksycznie. Ale podejrzewam, że tam już między Wami jest już nasrane, stąd łatwiej Wam obrzucać
  • Odpowiedz
@qusqui21: nurkowanie w Egipcie nie kosztuje tysiące, kursy tam są tańsze niż w pl. A można też sobie kupić wycieczkę z nurkowaniem z butlą bez żadnego doświadczenia gdzie ci pokażą mniej więcej co i jak przed wejściem do wody i potem instruktor cię trzyma za rączkę i pokazuje rybki i siedzicie pod wodą 30-60 min.
Poza tym nurkowanie z rurką też jest super, bo rafy nie są jakoś głęboko pod
  • Odpowiedz
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania nie widzę tutaj niczego dziwnego w zachowaniu różowej. To nie jest księżniczkowanie tylko zwyczajna chęć cieszenia się życiem, robienia fajnych rzeczy versus skąpstwo i szukanie oszczędności na każdym kroku.

Współczuję różowej, że musi wytrzymywać z takim skąpym, niedojrzałym dzieckiem bez empatii. Ale widać po sposobie w jaki pisze, że jest już zmęczona i trudno jej się dziwić, jeśli takie akcje odwalasz częściej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba jesteście młodzi albo niedoświadczeni w komunikowaniu się,
Ona chciała by żeby było ładnie Ty żeby było tanio, ona mówi o widokach w morzu Ty piszesz że w jeziorze jest widoczność, rozumiem że jak Ty chcesz obiad a dostajesz podwieczorek to jest ok wszystko.
Może jasno jej powiedz że albo na rozrywki trzeba uzbierać albo wybiera się tańsze zamienniki, ona się zgodzi albo nie, po co tyle wspólnych pretensji,
  • Odpowiedz
A to już tzw. miłość nie polega na cieszeniu się własnym towarzystwem a otoczenie jest tylko dodatkiem, tłem ? Nie ważne gdzie ale ważne z kim to już nie to ? Teraz, żeby luba chętnie rozchylała nogi oraz miała odpowiedni poślizg jest robienie za pazia i obsypywanie złotem ? Wtedy dopiero płomień żarliwej miłości zaczyna płonąć ? Co się to stało ? Jeśli tak dzisiaj wygląda miłość to mało co to się
  • Odpowiedz
  • 8
@user100 masz rację, prawdziwa miłość to siedzenie całe czas w domu po pracy i patrzenie sobotę w oczy, ewentualnie Netflix. Gdzie tam jakieś wyjeżdżanie na wakacje do Chorwacji, w dupach się poprzewracało!

Widać, że niepełnosprawny umysłowo po tym jak wstawiasz spacje przed znakami zapytania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@? te wykopki co bronią szmula. Przecież tak właśnie się odzywają borderkiXD. NIE MA TAMTO, nic nie zaproponuje, a Ty #!$%@? wymyślaj atrakcje dla księżniczki XD. Radzę szybko zakończyć związek, bo w depresje wpadniesz. #!$%@? księżniczka będzie kropeczki wstawiać, bo obrażona. Mogłeś napisać, skoro Chorawacja to niech zaplanuje wszystkie i można od razu te Twoje bajoro obskoczyc.
Beka z sojbojow i z tych mirabelek co ją bronią. Tacy
  • Odpowiedz
  • 5
@d4wid laska nie chce taplać się w błocie za 100 zł, bo stać ją na wyjazd do Chorwacji, żeby tam wydać trochę więcej i nurkować jak normalny człowiek, a Ty ją wyzywasz od borderline? XD

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz