Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że jak się uda gdzieś na urlop gdzie jest czysta woda to ok. No i wynikła taka rozmowa, co o tym myślicie:

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fa336299f26e000a5d6c91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie...

źródło: comment_1643788398bRySwe0X28PxuPX6rQlEwM.jpg

Pobierz
  • 263
  • Odpowiedz
to przepraszam, znaczy że trafiłaś na #!$%@?.


@pz2kk: Luz, przeprosiny przyjęte ( ͡° ͜ʖ ͡°) sama się zastanawiam gdzie miałam wtedy mózg.

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zdarzyło mi się umawiać z takimi kobietami. Rada od starszego kolegi, ewakuuj się, szkoda czasu. Moja obecna partnerka, cieszy się z samego spędzania czasu ze mną. Jak powiem "Hej jedziemy na rowery?" TAAAK! Jestem pewien, że samo obieranie ziemniaków ze mną by ją cieszyło xD Współczuje Ci stary. Btw nie słuchaj tych wszystkich panien typu: @Kot_prezesa07: @costusmierdzi: @nika_blue: @Missudi: to są
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Różnica jest taka, że Ty jesteś zajarany sportem, a ona nie. Ty chcesz znaleźć wam jakąś wspólną sportową pasję, a ona nie chce w tym partycypować. Powiedziała, że nurkowanie fajne, ale jako rodzaj wakacyjnej aktywności, a nie sportowe wyzwanie. Ty sobie natomiast ubzdurałeś, że znalazłeś aktywność, która was połączy. Ludzie są różni, nie każdy musi lubić to samo, pora to zaakceptować.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłam raz w życiu na wakacjach na których snurkowałam nad rafą koralową z maską i płetwami z decathlonu i przez to co mogłam dzięki temu zobaczyć były to jedne z lepszych wakacji życia. Jakoś bym tego nie zamieniła na nurkowanie w Gutkowie XD W zasadzie to nie żeby wakacje nad jeziorem były złe, ale pierdzielenie się z jakimiś strojami i butlami dają wakacjom nad jeziorem -100, to już lepsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@RexxarHell: no fajnie wyjmujesz z kontekstu. Ja napisałam, że oboje są siebie warci. Oczywiście, że nawet pływanie w bajorze jest fajne z odpowiednim facetem, ale tak ten facet po tobie jedzie w co drugim zdaniu to się jednak odechciewa.

Rozumiem, że jak mówisz jej "chodź obierać ziemniaki że mną" a ona na to "nie mam ochoty na ziemniaki, mówiłam, że wolę bataty" to od razu jej robisz wykład jak to
  • Odpowiedz
No ja to rozumiem i nie neguję ale jak słyszysz taką wymówkę kilkukrotnie to chyba jednak nie o słaby film chodzi?


@mirelle: W sytuacji OP nie ma takiego problemu i mowa tylko o jednym przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie chce mi się czytać wszystkich komentarzy, ale...

Po pierwsze, to burak jesteś.

Po drugie, tak zasadniczo, to mężczyźni marzą o zdobywaniu, a kobiety o bycie zdobywaną. Inne emocje. Ty chcesz poczuć swoją wartość, bo coś umiesz, ona, bo jest podziwiana. Bo czuje się, upraszczając, piękna.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszyscy chcą nurkować w Egipcie (bo rafa koralowa + zdjęcia) czy w Japonii, a nie w jakimś szambie w Gutkowie.

W sumie powstał problem, bo żadne z was nie potrafi komunikować swoich potrzeb

a) ty chcesz zostać skoczkiem narciaskim ale bez skoczni, sprzętu i po kosztach -> Tak się nie da. Masz w ogóle kamerę podwodną? Wiesz ile takie rzeczy kosztująXD?
b) ona chce mieć insta life a zarabia
  • Odpowiedz
@nika_blue: Czytałem te okienka po kolei, koleś zorganizował im czas, chciał podzielić się czymś fajnym, a w nagrodę dostał focha. Sam pisze, że to nie jest pierwszy raz. Jak długo trzeba trzymać język za zębami, i nie być "toksycznym"? Nigdzie jej nie obrażał tylko powiedział wprost co czuje, że nie da jej się dogodzić.

Rozumiem, że jak mówisz jej "chodź obierać ziemniaki że mną"


Nigdy nie mówię chodź coś zrób,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rozpieszczone wykopki po tobie jadą, ale masz całkowitą rację. Ona oczekuje nie wiadomo czego, a księżniczka sama palcem nie kiwnie, tylko weź mi wszystko załatw. A jak sam podjąłeś kroki, żeby zrealizować JEJ zainteresowania, nie twoje, to zero wdzięczności, tylko dopiero wtedy jej się przypomniało, czego ona w ogóle chce. Bo wcześniej nie mogła powiedzieć. Sorry, ale zwykła idiotka, która cię wykorzystuje.

#!$%@?, że ludzie jej bronią. Fajnie że
  • Odpowiedz
ty chcesz zostać skoczkiem narciaskim ale bez skoczni, sprzętu i po kosztach -> Tak się nie da. Masz w ogóle kamerę podwodną? Wiesz ile takie rzeczy kosztująXD?

Mam racje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SarahC: #!$%@?, nie masz racji. To jak skakanie ze sprzętem, ale z kilkunastometrowej skoczni na sam początek, żeby się nauczyć i wiedzieć, czy się to polubi, a ona chce jechać od razu do
  • Odpowiedz
#!$%@?, jakby ktoś zamiast nurkowania w Egipcie czy tam Chorwacji proponował mi nurkowanie w Polsce w jakimś Gutkowie gdzie psy dupami szczekają to bym śmiechem parsknal chyba xD

Tak ciężko dla wielu zrozumieć, że nie każdy chce nurkować w zimnej wodzie, w jakimś zielonym mule po to tylko żeby założyć butle i się zanurzyć?


@primusxoxo: tak ciężko ("dla wielu" - wtf, jesteś z Podlasia?) zrozumieć, że ona chciała spróbować nurkowania i nie powiedziała, że tylko i wyłącznie w pięknych i drogich miejscach? Do tego sama nie kiwnęła palcem, żeby cokolwiek zorganizować i jej jedyny wkład we wspólne spędzanie czasu, to marudzenie.

Czy ona zaproponowała coś konkretnego, kiedy nie spodobała jej się propozycja? Nie, tylko rzuciła swoimi wymaganiami. Pięknie i drogo, za granicą.
  • Odpowiedz