Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że jak się uda gdzieś na urlop gdzie jest czysta woda to ok. No i wynikła taka rozmowa, co o tym myślicie:

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fa336299f26e000a5d6c91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie...
źródło: comment_1643788398bRySwe0X28PxuPX6rQlEwM.jpg
  • 263
Poza tym, żeby ponurkować w fajnych miejscach w ciepłych morzach, to trzeba zrobić sobie kilka kursów


@Pan_Z: i te kursy juz mozna robic w zimnym bajorze? z reszta nie jest to wazne. zamiast w takim razie napisac ze musimy sie przygotowac zeby moc wynajac tam sprzet, to koles robi pretensje.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mogę edytować własnego postu, więc posłowie. Dobrze, że szukasz jej atrakcji, dobrze zacząć od czegoś prostszego, dobrze że chcecie coś robić razem. Zacząłem czytać z nadzieją na jakąś dyskusję, gdzie jedna strona ma nierealistyczne oczekiwania, a tu oboje macie rację - ona kojarzy nurkowanie ze zdjęciami z ładnymi modelami ze środka rafy koralowej niedostępnej dla szarego robaka, Ty chcesz pokazać jej to w miejscu, gdzie się da to robić
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziewczyna próbuje Cię nie urazić, a Ty ją atakujesz. Opie jest różnica pomiędzy nurkowaniem dla sportu, a dla wrażeń estetycznych. Jest różnica pomiędzy polskim zamulonym i zimnym jeziorem, a ciepłą, czystą wodą z rafą i egzotycznymi rybami. Nie dziw się dziewczynie, że nie jest zachwycona Gutkowem. Odkładajcie kasę na Chorwację. Szybciej i tanio nie znaczy lepiej. To tak jakbyś Ty chciał PS4, a dostał pegazusa XD