Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że jak się uda gdzieś na urlop gdzie jest czysta woda to ok. No i wynikła taka rozmowa, co o tym myślicie:

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fa336299f26e000a5d6c91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie...

źródło: comment_1643788398bRySwe0X28PxuPX6rQlEwM.jpg

Pobierz
  • 263
  • Odpowiedz
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że jak się uda
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rozumiem, czego ty nie rozumiesz. Jej nie chodzi o nurkowanie. Jej nie interesuje nurkowanie, ale jakieś przeżycie, które w jej mniemaniu będzie fajne. Widziałeś te fajne zdjęcia z Egiptu, czy gdzie tam się nurkuje. Kolorowe rybki, rafa i te sprawy. Nie jako hobby, ale jako przeżycie (raz na ruski rok lub w ogóle jednorazowe).
Mam nadzieję, że wytłumaczyłem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: szczerze mówiąc to nie chciałbym nurkować w jakimś jeziorku z widocznością 7 m w mało znanej miejscowości w Polsce, tylko jak już wydawać pieniądze na takie atrakcje to w jakimś ładnym, przejrzystym morzu, gdzie można zobaczyć jakieś ryby, faunę, gdzie jest ciepło itp.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem o co ci chodzi ale też rozumiem różowa i myślę ze z moją byłoby to samo. Jej nie jara myśl nurkowania tylko nurkowanie w pięknym otoczeniu - rafa rybki itd. Sami nurkowalismy na Karaibach w tym roku i mój różowy pasek super podjarany ale wiem że w jakimś bajorze by nie chciał :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tez bym wolał nurkować w jakimś morzu, gdzie są kolorowe ryby czy jakieś rafy itd a nie w p0lskim zbiorniku do którego tylko sraja ryby i jest muł i zimno xD zachowałeś się jak w tym memie „mamy nurkowanie w domu”
  • Odpowiedz