Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że jak się uda gdzieś na urlop gdzie jest czysta woda to ok. No i wynikła taka rozmowa, co o tym myślicie:

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fa336299f26e000a5d6c91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie...

źródło: comment_1643788398bRySwe0X28PxuPX6rQlEwM.jpg

Pobierz
  • 263
  • Odpowiedz
ChrupiącaGrażyna: Nie łapiecie. OP napisał, że to kolejna taka akcja. Zupełnie inaczej to wygląda jak zaproponujesz raz coś nietrafionego i jest reakcja jak na screenach z tej rozmowy, a inaczej jak taka reakcja jest praktycznie zawsze. Wiem o czym OP pisze bo sam się w to wpakowałem - różową zawsze musiałem namawiać i na początku mi to nie przeszkadzało. Po latach to niemiłosiernie wkur...ia i zniechęca do proponowania kolejnych rzeczy. Tyle
  • Odpowiedz
SłonecznyDrań: Widać żeś biedak i proponujesz jakieś gutkowo zamulone i zasrane. Jakbyś sie postarał to byś mógł jej zaproponować nurkowanie w jakimś w egipcie za rok jak odłożysz sianko na to, ale nie ty odrazu ją arakujesz że jej nic nie pasuje. Komu by pasowało nurkowanie w polskim szambie z karasiami? Może zabierz ją gdzieś gdzie jest tanio no: albania
Ewentualnie po prostu nie jesteś gotowy emocjonalnie i finansowo na kobiete
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jej najwyraźniej chodziło o wakacje w Chorwacji i nurkowanie tak dla urozmaicenia czasu, a Tobie chodzi o nurkowanie samo w sobie. Fakt, że ona ma jakieś bardzo niskie skille społeczne, żeby zamiast wprost powiedzieć o co chodzi no to się obraża(?), A Ty z drugiej strony też słabo, bo próbujesz jej wmówić, że się powinna cieszyć. Oboje musicie popracować nad komunikacją.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dlugo facetowi zajmuje zrozumienie roznic miedzy nami a kobietami, a nawet jak zrozumiesz to dalej trudno to do realnej sytuacji przelozyc
jako facet tez mysle wlasnie o konkretnej czynnosci, nauce, hobby, wiec gutkowo za 100 zl brzmi ekstra
ona woli raz ponurkowac ale tak zeby bylo "wrazenie" i "emocje", jej nie obchodzi ile wydasz, a nawet jak wydasz wiecej to sie bedzie lepiej bawic (jak zalatwisz tanio, to sie nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie zmuszaj jej do nurów w polsce, można się TYLKO zniechęcić, nurkuję z dziewczyną i znajomymi. Namówiłem ich na podstawowy kurs nurkowy w polsce XD było tak #!$%@?, że tydzień później pojechaliśmy do egiptu żeby sobie odkuć XD A byliśmy w jednym z najbardziej znanych i najczystszych miejsc nurkowych w polsce.

Jestem prawie pewien, że nie chodzi o żadne instagramy jak przegrywy piszą, tylko o przyjemne doświadczenie, na rafie, z
  • Odpowiedz
@qusqui21: Miałem taką sytuację z żoną na Teneryfie. Opłaciłem nurkowanie, po wstępnym przeszkoleniu wypłynęliśmy z instruktorami na otwarte morze. Niestety, moja żona dostała choroby morskiej i wymiotowała przez większość czasu. Nie dość że nic nie skorzystała z tej atrakcji to jeszcze mi naspawałą dowody w której nurkowałem. To był najlepszy deal mojego życia...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: p0lka chciała na Zanzibar pojechać co by ładne foteczki wyszły na instagramka i żeby znajomi zazdrościli bo jest się czym lansować, a chłop po jakichś szambach na Warmii chce nurkować. IT'S over dla chłopa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pan_Z: to jak myslalem, cmasowy polacki zapaleniec XD jeśli już, to to jest właśnie dowód na to o czym pisałem. Jestem na grupach typu nurkowanie w polsce, tylko dla beki, sory ziomeczki. Abstracja dla mnie. Po #!$%@? mam nurkować na bagnie jak mogę sobie leciec do eleganckiego egiptu tzn eleganckiej wody bo egipt to syf :p

I co mi polecisz? super nurkowanie na koparkach czy na piast mam jechac XD? ic
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak ktoś już wyżej pisał, zaproponuj jej Egipt w wakacje, wyjdzie taniej niż Chorwacja - serio. No i można zacząć od snorkowania, a jak nie lubi rury w ustach ( ͡° ͜ʖ ͡°) to są maski pełnotwarzowe w Decathlonie za 100. Gwarantuje Ci, że się jej spodoba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: sfabrykuj wycieczkę do Chorwacji w Maju, wydrukuj bilety fałszywe etc. Potem masz załatwione bzykania, a w Maju strzelasz focha o byle gówno jak księżniczka i mówisz, że wycofujesz i jesteś przez nią stratny na zaliczkę.
Druga opcja to nie ruchać albo dać się wyruchać na kasę.
Sam wybierz tutaj kto jest samcem i ma łeb na karku.
  • Odpowiedz