Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego w polskich klubach/dyskotekach polki traktują taniec jako coś bardzo zobowiązującego? Zawsze jak wracam do PL to łapie mnie ta sama żenada. Taniec z obcym mężczyzną to jakieś tabu chyba i wybór partnera do tańca jest równoznaczne z wyborem matrymonialnym. Jak już się trafi tańcząca para mężczyzna-kobieta to ten gość jest najprzystojniejszy w klubie jakby to było warunkiem zgody do tańca. Zazwyczaj jak chodzę po klubach to są kółeczka wzajemnej adoracji kobiet a wokół mężczyźni, którzy tylko szukają okazji żeby wbić się pomiędzy albo próbują zakręcić się obok jakiejś ale ta ich za chwilę zlewa. Zawsze to śmiesznie wygląda z góry gdzie jest centrum kobiet i orbiterzy na zewnątrz szukających okazji. Za granicą nie ma problemu żeby razem wspólnie się bawić i nikt tego nie traktuje tego poważnie.

#impreza #imprezy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #dyskoteka #niebieskiepaski #rozowepaski #polka #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f7c5d399f26e000a5d22f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dlaczego w polskich klubach/dyskote...

źródło: comment_1643630914oTQxYX3XiQtA1Ki8DiubzA.jpg

Pobierz
  • 27
CzarodziejskiMarzyciel: Zawsze w klubach brała mnie żeżuncja na ten standardowy widok - kółeczko kobiet tańczących ze sobą, za nimi kółeczko facetów czekających na dopuszczenie do magicznego kręgu kobiet. W praktyce to 99% tych facetów tańczyło ze sobą w kółeczku przez całą noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania wydaje mi się że Ci co tańczą obok kobiet to się wstydzą normalnie podejść poprosić i tak się czają. Bywałem w klubach to wiem jak to wygląda. I nie prawda że sami najprzysrojnejsi tańcza z łaskami, może tych brzydszych jest mniej ale te, są. No i generalnie plaga w klubach jest to że sporo tam samych facetów nie z kumplem bratem etecera tylko samych co sobie siedzą przy barze piją i
@Keliopis: W Niemczech, Hiszpanii i Czechach bardzo na luzie. Królem parkietu nie jestem, ale najlepiej w Poslce bawiłem się gdy tańczyłem sobie sam.

Na zachodzie po prostu idziesz i tańczysz, nie czujesz się oceniany.

Za to kompletny szok kulturowy dla mnie to kluby go go w Anglii i Niemczech, miejsca na spotkania przy piwie, biznes a nie jak w Polsce, kojarzone z burdelem. Powiedz Polce, że byłeś w klubie gogo, wysłuchasz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jako osoba która baardzo dużo w życiu chodziła do klubów - powyższy post to stek bzdur.
Podchodzenie do dziewczyn z pytaniem o taniec bardzo często spotyka się z pozytywną reakcją i wspólną zabawą.

Zazwyczaj jak chodzę po klubach to są kółeczka wzajemnej adoracji kobiet a wokół mężczyźni, którzy tylko szukają okazji żeby wbić się pomiędzy albo próbują zakręcić się obok jakiejś ale ta ich za chwilę zlewa. Zawsze to śmiesznie
@AnonimoweMirkoWyznania: ja zawsze robie tak, ze biore kumpla, wbijamy w tlum ludzi i zaczynamy z kumplem poprostu zajebiscie sie bawic, majac #!$%@? na to co dzieje sie wokol. Laski, jakies babki 40+ same podbijają do nas, albo zaczynaja dyskretnie dotykac. Potem to juz tylko dobre rozegranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yasiu94: Z zasady nie tańczę w klubach z żadnym facetem, który nie jest moim znajomym ponieważ w 90 % przypadków latają facetom ręce tam gdzie nie trzeba. Jak wychodzę z koleżankami potańczyć to wystarczy mi ich towarzystwo, nie czuję potrzeby tańczenia z kimś. Czasami jak jakiś facet wygląda w porządku, to któraś z nas z nim zatańczy - ale to tylko ręka w rękę jak na weselu, bez żadnych przytulańców :)
No i generalnie plaga w klubach jest to że sporo tam samych facetów nie z kumplem bratem etecera tylko samych co sobie siedzą przy barze piją i oglądają dupy


@DurzyHarakter30: obrzydliwe, zego godności, upadek człowieka. Jaka kobieta miałaby szanować faceta, który nie ma nawet znajomych żeby wyjść do klubu?
PonuryKoczkodan: @Pozytywny_gosc: to jest jedna z nielicznych rzeczy jaka pua dobrze rozkminili. Nie idzie się do klubu ny siedzieć samotnie przy barze z piwem bo nawet jak zdobędziesz się na odwagę w końcu zagadać dla kobiet w lokalu jesteś już spalony jako ten samotny creep co musiał się nastukac by zebrać się na zaproszenie baby do tanca. Plus to co piszesz nikt normalny nie chodzi sam po klubach bez najlepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: bo tak samo w drugą stronę faceci niejednokrotnie uznają zatańczenie z nimi jako coś dającego pozwolenie na oczekiwanie przeniesienia zabawy w spokojniejsze miejsce ¯\_(ツ)_/¯ i co gorsza nie zawsze dociera do nich proste nie. Więc już lepsze kółeczko