Wpis z mikrobloga

Smutno się patrzy na straty ZSU w Donbasie. To ukraińscy wojownicy bronią Ukrainy, ale i co ważniejsze Europy od tego terrorystycznego potwora. Daliśmy się wciągnąć w jakieś afery zbożowe czy malinowe. Wiadomo, to musi być uregulowane i wyjaśnione, ale źle się patrzy na te antyukraińskie nastroje. Idziemy tym na ręke rosji, a zapominamy jako społeczeństwo o tym, że najważniejsza jest przegrana z kretesem swołoczy ruskiej.

#ukraina #rosja #wojna
  • 50
uu aa marzy mi się rozpad mocarstwa nuklearnego i wpadnięcie broni nuklearnej w ręce watażków
idę zwalić konia, rano dawka przypominająca szczepionki na covida wpadnie, potem trzeba śledzić co pisze NAFO
ale źle się patrzy na te antyukraińskie nastroje. Idziemy tym na ręke rosji, a zapominamy jako społeczeństwo o tym, że najważniejsza jest przegrana z kretesem swołoczy ruskiej.


@wszystkogra: Podsycanie niechęci na tle narodowościowym w kraju, gdzie w takim Wrocławiu już się szacuje prawie 30% mieszkańców z Ukrainy, to potencjalnie znacznie poważniejsze problemy, niż to, czy Ukraina wygra wojnę, czy nie.
ja trochę obawiam się że ta Awdijiwka da ruskim wiatru w żagle i podkopie ukraińskie morale które po porażce kontrofensywy były już i tak słabe na tyle że Ukrainska obrona zacznie się coraz bardziej łamać


@mial85: tak samo jak po zdobyciu Bachmutu xD

Jak tam wojska Wagnera w Polsce? Wjechały już?