Wpis z mikrobloga

@LubieChleb: Niezaszczepieni mają zacząć szabrować sklepy doprowadzając tym samym do zamieszek w miastach i załamań łańcuchów transportów lub zwyczajnie się zmusić do zaszczepienia by potem razem *wspólnie* gdy NOPy zaczną się przebijać na światło dzienne do mainstreamu doprowadzić do obalenia rządów w każdym kraju.

Wszystko ku uciesze starego łysego dziada wraz z jego pedofilsko-sekciarska ferajną "elit-depopulistów" którzy w roli bohatera bedą chcieli zbawiać świat w celu realizacji "ze grejt rezet".

Mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@LubieChleb: po #!$%@? udawać, apbo niech wprowadzają obowiązek albo niech nie robią cyrku. Ja bym normalnie kradł wtedy. I tak #!$%@? by mi zrobili i sądzę że nawet można by w sądach wygrywać ze względu na ograniczanie oraw i to podstawowych. Ciekawe czy to nawet gdzieś dalej nie idzie... Tak czy siak albo obowiązek i bez szopki albo okradać sklepy i zostawiać wizytywkę że okradasz bo jesteś nieszczepiony
Z jednej strony dobrze, z drugiej nie. Wiadomo że chodzi o jakiegoś rodzaju dyskryminację, ale też chodzi i to żeby ludzie się ogarnęli w końcu i spięli poślady. Jak to mówią, nie pomaga prośba to pomaga groźba (lub jej egzekwowaniem). Szczepionki wymyślili i opracowali ludzie przede wszystkim mądrzejsi niż cała społeczność wykopu razem wzięta (mowa o porównaniu jedna osoba lekarz do całości wykopu, całej grupy lekarzy to za Chiny nie szło by
Prawda jest, że wirus ewoluuje, bo wirusy wbrew pozorom też sa "inteligentne". Szukają sposobów na ominięcie zabezpieczeń, żeby zarażać. Dlatego nie można po prostu pozwolić, żeby wirus miał czas na taką ewolucję - raz a konkretnie trzeba go zwalczyć.


@Bakuaku: sporo antynaukowych bzdur jak na kogos kto ponoc jest tym madrzejszym i ufa nauce. Jakbym czytal referat dziecka wychowanego w katotalibanie na temat koncepcji boga.
@Zgredzimierz ty zrozumiałeś co ja właśnie napisałem czy nie zrozumiałeś co ja właśnie powiedziałem? Może lepiej przeczytaj jeszcze raz, ale ze zrozumieniem i uwzględnieniem całości wypowiedzi, szczególnie dotyczącej mutacji.
@Tranzystor_IGBT rozumiem, że uważasz że wirusy i bakterie nie szukają sposobów na ominięcie wszelkiego rodzaju "barier" jakie przed nimi stawiamy? Może wytłumaczysz zatem, dlaczego wciąż narasta potrzeba nowych leków, bo stają się one powoli mało skuteczne? Nie mówię że to kwestia paru miesięcy lub lat, broń Boże, ale w końcu przyjdzie czas że obecne leki na choroby w przyszłości staną się bezużyteczne lub nie będą tak efektywne jak do tej pory. Masz
@RitmoXL nie no zależy jak na to spojrzeć. Oni nie zmuszają ich teoretycznie do szczepienia, oni wskazują kto może a kto nie. Wciąż jest jednak zachowana dobrowolność. Czysto teoretycznie nikt nie broni im wyjechać do innego kraju, żeby tam coś kupić (absurd, prawda, ale wciąż to nie jest kwestia przymusu i pociągnięcia za mordę). Nie można na wszystko patrzyć przez zero-jedynkowy pryzmat.
@DunningKruger Racja, to nie luty 2020, a teraz obecnie jest w sumie już i tak za późno. Bo i tak nie wszyscy poszli się zaszczepić, tak czy siak byli ludzie którzy nie stosowali się do pewnych obostrzeń, byli ludzie którzy nie znali podstaw używania maski nawet.. czego więc w sumie oczekujemy od tego dzisiejszego społeczeństwa? Gdzie każdy jest większym naukowcem od drugiego. W sumie każdy z nas powinien być zdania, że sami
rozumiem, że uważasz że wirusy i bakterie nie szukają sposobów na ominięcie wszelkiego rodzaju "barier" jakie przed nimi stawiamy?


@Bakuaku: nie, bo nie sa to byty inteligentne.

Może wytłumaczysz zatem, dlaczego wciąż narasta potrzeba nowych leków, bo stają się one powoli mało skuteczne?


@Bakuaku: dobór naturalny plus przyspieszona ewolucja bakterii wynikajaca z krotkiego cyklu zycia i szybkiego namnażania sie. Tak jak u kazdego zyjacego organizmu, obowiazuje survival of the fittest.
@Tranzystor_IGBT skończ kopiowac z Wikipedii (też umiem w nią wejść, btw Wikipedia nie jest wiarygodnym źródłem wiedzy, ale tego nauczysz się na uczelni jeśli kiedyś się na nią wybierzesz). Ponadto jesteś wielce nietolerancyjna osoba, dlatego zamykam dialog z Tobą, nie uznając niestety Twoich racji bo zwyczajnie na świecie ich nie masz. Co więcej, nie doczytałes też ze zrozumieniem tego co ja w zasadzie pisałem odnośnie ewolucji, jej trwania, rozwoju etc, ująłem "inteligencję"
@Ov3rKill ale Ty umiesz odróżnic inteligentnego specjalistę od naszych polskich matołów? Ja nie ograniczam się do Polski jeśli o to chodzi. A jeśli Ty uważasz każdego samozwańczego specjalistę za geniusza, nie poddając go własnej weryfikacji no to cóż...
inteligencję" w cudzysłów żeby dotrzeć do społeczności nieco mniej wyedukwanej, a to po prostu bardzo dobre uproszczenie wg mnie i trafne.


@Bakuaku: przez takie uproszczenia naroslo wiele szkodliwych mitow wokol covida prowadzacych do panikarstwa. Nauka to nie poezja ani religia, tu nie ma miejsce na kreatywne porownania i metafory.
@LubieChleb:

Od 1 lutego we Włoszech wstęp do większości sklepów niespożywczych, banków i na pocztę możliwy będzie tylko z przepustką Covid-19. Rozporządzenie w sprawie dalszego zaostrzenia przepisów przeciwepidemicznych podpisał premier Mario Draghi.
Prawda jest, że wirus ewoluuje, bo wirusy wbrew pozorom też sa "inteligentne". Szukają sposobów na ominięcie zabezpieczeń, żeby zarażać. Dlatego nie można po prostu pozwolić, żeby wirus miał czas na taką ewolucję - raz a konkretnie trzeba go zwalczyć.


@Bakuaku: co to za stek bzdur? Weź się chłopie schowaj w piwnicy, bo to jest tekst na poziomie płaskiej ziemi xD.

Inteligentny wirus omija zabezpieczenia xDDD