Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Brazylia: po pierwsze, nie wiem dlaczego czyjeś urojone wierzenia miałyby interesować społeczeństwo. Po drugie, świadkowie Jehowy mają za uszami tyle, że powoływanie się na nich w jakimkolwiek argumencie jest żałosne. Całkowicie hipotetycznie załóżmy, że szczepionka jest faktycznie jedynym rozwiązaniem dla ludzkości. Będziesz wyskakiwał, że co z tymi, którym pan na chmurce czegoś zabrania, czy wtedy nie?
Forma nacisku, albo zrobisz to co my chcemy, albo cię zagłodzimy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Adolf byłby dumny z osiągnieć obecnej Europy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RitmoXL: Ale przecież masz wybór, więc o co ci chodzi, szurze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A potem producenci nie ponoszą winy za NOP, bo przecież ktoś się "dobrowolnie" zaszczepił...
@Bakuaku: a co z endemicznością omicrona który swoją zaraźliwością wypycha pozostałe szczepy, a powoduje delikatne przebiegi choroby - przebijane ciągle rekordy ilości zakażonych przy jednoczesnym trzymaniu się średniawego procenta osób wymagających hospitalizacji? Do tego jeśli się nie mylę wszystkie insytucje przerzucają się odpowiedzialnością za te prototypowe preparaty medyczne i nie chcą brać odpowiedzialności - bardzo fajnie uniemożliwić normalne życie z możliwością powrotu do namiastki normalności ZA DOBROWOLNE szczepienie
2 dawki wziąłem,
Pobierz cookie96 - @Bakuaku: a co z endemicznością omicrona który swoją zaraźliwością wypycha...
źródło: comment_164310584670L19YLENkvlskHCPyHvMa.jpg
@LubieChleb: wystarczy się zaszczepić.


@xp17 spoko, to dlaczego nie ma przymusu szczepienia na covid? Chodzi o odszkodowania? Wiadomo, że każdy lek może wywołać efekty uboczne i szczepionka na covid nie jest wcale wyjątkiem. Dlaczego firmy farmaceutyczne które produkują szczepionki na covid nie wystawia wszystkich badań (oczywiście mówimy ciągle o covidzie) dla opinii publicznej? Przecież rządy poszły im na rękę i każdemu zależy na jak najszybszym pozbyciu się tego gówna? Jak firmy
odnośnie biologii - fun fact miałem rozszerzona, oceny bardzo dobre, matura jedna z lepszych ogólnie, nie wiem co w tym zakresie mogę jeszcze dodać.


@Bakuaku: wow, mamy eksperta na pokładzie

Chyba to, że nie korzystałem z Wikipedii, a z podręczników i wiedzy zweryfikowanej w jakiś sposób inny, aniżeli anonimowy wpis użytkownika wikipedii na forum. No ale naprawdę widzę, że nie przegadam ludzi, którzy ukończyli wyższe studia Wikipedii i Wykopu no i
Tranzystor_IGBT - > odnośnie biologii - fun fact miałem rozszerzona, oceny bardzo dob...