Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Ynfluencer: tak? To na jakim kierunku pozwalają na klikbaitowe tytuły prac dyplomowych?
Nawet gdyby istniał kierunek, na którym ktoś pozwoliłby na napisane takiej pracy jak w tym poście to tytuł brzmiałby prędzej "wpływ wymagań kobiet na wybór partnera w odniesieniu do spadającego współczynnika urodzeń w Polsce". Wiem, że tu wystarczy napisać byle gówno z narracją "women bad" ale ten post się najzwyczajniej na świecie nie trzyma kupy i to nie tylko
@not_me: Ale przecież i tak wszelkiej maści prace inżynierskie w zdecydowanej większości to są prace odtwórcze, powielające się tematy i schematy. Tu przynajmniej ktoś "spróbuje" opisać jakiś problem, który jest stosunkowo nowy. Jeśli podejdzie do tego rzetelnie i obiektywnie, to będzie to wiecej warte, niż setny raz robienie badań laboratoryjnych na ten sam temat.
Ja specjalnie wziąłem ten drugi kierunek, żeby tylko to napisać, bo studia mam już dawno za sobą, zarobiłem dobre pieniądze i teraz trzeba realizować zamierzenia życiowe.

Jak komuś się nie podoba moja praca to mam go w ch .. możecie mi naskoczyć.

Zawsze byłem idealistą i chcę pochylić się nad ważnym zagadnieniem, nawet jeśli nie jest do końca merytorycznie i nomenklatura sprawia, że nie przypomina zagadnienia naukowego to nie oszukujmy się. Problem
możesz rozwinąć? Jaki to charakter?


@captyn: najlepsze jest to, że sam nie wiem. Żadna mi nie powiedziała ani nie robiłem poważnych testów osobowościowych. Nie raz czytałem w internecie, że najważniejszy jest charakter. Tylko po prostu dziewczyny mnie olewają i nie chcą rozmawiać ze mną. Też trudno mi uwierzyć, że jak pójdę na psychoterapię to mój charakter zmieni się o 180° i nie będę mógł się odpędzić od kobiet.
@Missudi: Przeludniony? To samo słyszę na studiach od lewicowych koleżanek - świat jest przeludniony. Kto oczywiście musi się tym przejmować? Europejczyk wraz z Amerykaninem. Europa z Ameryką Płn. nie stanowi nawet połowy populacji świata ale to od nas wymaga się myślenia o braku zasobów i przeludnieniu planety a Afryka z Azją Południową mogą się mnożyć jak króliki. Państwa rozwinięte nie powinny brać tego pod uwagę bo to nie one tworzą problem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: #!$%@? z takim tematem chwaląc się na wykopie dostaniesz milion źródeł i przykładów zdań które warto umieścić. Podsumowując, wykop sam ci napisze tą pracę, jesteś geniuszem xdddd