Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Ja specjalnie wziąłem ten drugi kierunek, żeby tylko to napisać, bo studia mam już dawno za sobą, zarobiłem dobre pieniądze i teraz trzeba realizować zamierzenia życiowe.


Jak komuś się nie podoba moja praca to mam go w ch .. możecie mi naskoczyć.


Zawsze byłem idealistą i chcę pochylić się nad ważnym zagadnieniem, nawet jeśli nie jest do końca merytorycznie i nomenklatura sprawia, że nie przypomina zagadnienia naukowego to nie oszukujmy się. Problem
@Ynfluencer: czy ja wiem, ja nie odróżniam tak bardzo płci. Mam na myśli ,e niby są płcie mózgu i nigdy nie rozumiałem nowomowy, dużej ilości płci i lewactwa a raczej, nie daje sobie załadować mózgu. Czy kobiety zaczynają szaleć/są źle ułożone jeśli nie są wychowywane przez dobrego i silnego ojca która wychowa je na usługujące potem swojemu mężczyźnie w życiu? Nie wiem ale, pewnie tak samo jak dobry i silny ojciec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przegro_pisarz: psychoterapia nie powinna sprawić, że zmienisz charakter o 180 stopni, ale może pomóc z częścią niewłaściwych zachować, zwłaszcza takich, które sprawiają, że ciężko jest żyć samemu ze sobą. Jeśli masz możliwość to zawsze warto iść na psychoterapię
tak, wymagania mężczyzn ich sprawa, mogą stawiać trudniejsze warunki na partnerki i też być hipergamiczni


@Missudi: Pierwsze kobiety muszą się nauczyć żeby nie wykorzystywać chorób psychicznych do własnych celów, potem możemy gadać o wymaganiach mężczyzn w obec kobiet, które istnieją, ale nie są takie jakie kobiety mają w obec mężczyzn, z resztą daj mi statystyki samobójstw z tamtych lat gdzie było wam tak "źle" źle jest kobietom w korei czy w
wszystko idzie w tą stronę żeby nie musieli.


@Missudi: Na razie to idzie w te stronę, że pracujący razem mężczyzna i kobieta nie są w stanie utrzymać rodziny pięcioosobowej.

Kobiety nie są ani lepsze ani gorsze od mężczyzn, również zabijają, również niszczą. Jeśli z cywilizacji wyjmiesz wszystkich mężczyzn, nie nastanie pokój na świecie. Nie od płci pochodzi zło na tym świecie.

Wolę oceniać ludzi po uczynkach, a nie płci. Zamykanie się
@interpenetrate: nie uprawiam, nigdy jakoś mocno nie miałam parcia.

Różne, typu że ktoś kto miał dziewczynę wrzucał swoje fantazje o innych kobietach, rady zdradzających jak zdradzać, opinie niemiłe o swoich partnerkach i marzenia o dniu w których będzie wygodnie je opuścić, opisywanie spotkań z prostytutką i groźby karalne wobec osób które chciały donieść o tym żonie, przeróżne rzeczy, że gdzieś tam w życiu dany użytkownik był czyimś ukochanym, a w internecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: Warto też w tej pracy połączyć to z feminizmem, który de facto do tego doprowadził. Można się też odnieść do statystyk w Ameryce, w której są już mocno widoczne efekty tego.