Wpis z mikrobloga

niech robią co chcą, dla mnie debilizm szczepić się na coś, na co rząd wydaje miliony z naszych kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo wirus taki straszny, kostnice na stadionach, trupy na ulicach... a największą bekę mam z tych, którzy się szczepią żeby móc gdzieś polecieć samolotem


@pomywacz: Dokładnie tak, też mam #!$%@? na ten cyrk. Nie polecę samolotem to jakiś czas pojeżdżę samochodem ale do głowy
@kecajek: a moze sie podszkolisz troche, ze ta smiertelna wersja wirusa, co kosila wszystkich juz przeszla. Teraz mamy inne, zmutowane wersje juz nie tak smiertelne. Co widac, po samych statystykach. Chyba nie bez powodu, by covida oznaczali literami alfabetu, gdyby to byl ten dlokladnie sam co na poczatku.
@kecajek: szanuje decyzje. Ale skoro masz cały czas kontakt z wirusem/chorymi to czy organizm nie powinien się na bieżąco uodparniać? Tak na prawdę nie potrzebujesz tej sztucznej stymulacji. Oczywiście nie ma na to badan naukowych ale zdrowy rozsądek to mi podpowiada.
ty myślisz, że skutki szczepienia będą widoczne od razu? xDD

hehehe no te wrzutki są najlepsze "zaszczepiłem się X dawką 5 minut temu i co? żadnych objawów i skutków ubocznych szury!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@artur7177: @pomywacz: No a wy szurki, jak myślicie kiedy mogą wystąpić te zabójcze skutki uboczne przy szczepionkach? 2 tygodnie? 2 lata? 20 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po Pandermixie narkolepsja wyszła jakoś po 2 latach. Ale tak wiem, szczepionki na koronawirusa są przebadane i bezpieczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@artur7177:

Należy jednak podkreślić, że ocena ryzyka u osób zaszczepionych preparatem Pandemrix była bardzo ograniczona, ponieważ w ośrodkach uczestniczących w badaniu rzadko go stosowano. Porównując wskaźniki zachorowalności na narkolepsję przed podaniem którejkolwiek szczepionki z adiuwantem ze wskaźnikami po ich podaniu, zmiany w zapadalności na narkolepsję
tak strasznie ci to zwisa, że odpowiadasz na randomowe komentarze i toczysz potyczki słowne xD Dawno nie widziałem żeby komuś aż tak bardzo zwisało xDDD Cała twoja aktywność na wykopie kręci się wokół covidu ale tak, ZWISA CI TO


@taraqui: Tak zwisa mi czy umrzesz ale niestety nie zwisa mi to całe gówno które się z covidem wytworzyło bo dotyka również mnie i moich bliskich.
Widac po lapie ze nadwaga jest wiec madre podejscie. Grubasy zamiast dbac o zdrowie niech sie szczepia( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
śmiertelność 0.1% w grupie 15-20.

To żeby Ci coś uświadomić:

0.1% z miliona to 1000.

0.005% z miliona to 50.

I porównujemy tu śmiertelność z narkolepsją.


@ZieloneKoloTramwaja:

1. Porównujesz też 0.1% w wykrytych przypadkach ile to jest we wszystkich? Ostatnio szacowało się że wykrywamy 10% wszystkich zarażonych.
2. Do tego masz zwyczajnie szansę nie złapać wirusa i porównujemy ryzyko idące za zaszczepieniem się, a nie szczepieniem się wcale. Więc czy nie