Wpis z mikrobloga

@Tymajster: a ukrainiec go okradnie, dźgnie nożem, a na koniec zabierze pracę na magazynie i biedronce. Nie zapominajmy też o miłości do 1.9 TDI, którego UE chce zakazać.
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: wątpię by konfederacja i lewica czy centrowa platforma miała ten sam elektorat.

Jeśli wymieniają się na wyborców to z konserwatywnym pisem bo światopoglądowo są nieomal nie do odróżnienia.

I tak, lepiej żeby konfa miała 10% niż pis 30%.
  • Odpowiedz
rośnie dlatego, bo PO zaczęło się prześcigać z PiS kto da więcej. Ludzie, szczególnie młodzi nie chcą socjalu i potrafią dodawać i odejmować w przeciwieństwie do ich rodziców i dziadków.


@obserwator_nsa: cope. Wyborcy Konfy to prawicowe szury i narodowcy, a nie jacyś młodzi wykształceni z dużych ośrodków.
  • Odpowiedz
płacą ci za bycie dzbanem i sianie dezinformacji czy robisz to za frajer?


@obserwator_nsa: o, bardzo ostro o Mentzenie. Ten otwarcie przyznał na jednym z wieców, że zrobili badania z których wyszło, że ich wyborcy to szury.
Dlatego straszą ich gejami i Żydami. A ty sobie.wmawiaj, że to oczytani ekonomisci, którzy dla rozrywki czytają Friedmana.

jakieś dane co do tych rewelacji, bo jak dotąd widziałem badania mówiące, że wyborcy konfederacji są właśnie młodzi
  • Odpowiedz
@obserwator_nsa: niestety gówno prawda. Każde pokolenie jest niemal tak samo tępe. Jakoś na PiS głosowali emeryci w 2005, głosują i w 2023.
A na konfederację po prostu głosują ci, co nie lubią 'lewactwa'. Niezapominajmy też, że są jedyną partią antyukraińską, a widocznie dla tych 10% to obecnie najważniejszy problem społeczny.
  • Odpowiedz
@blaszanydrwal_: jesteś takim samym debilem i pelikanem łykającym narracje internetowych wolnych mediów tak jak babcie wierzące we wszystko o czym mówią w tvp XD

Swietnie się z Tobą dyskutuje. Powiedz mi tylko, w jaką kłamliwą narrację uwierzyłem.
  • Odpowiedz