@Marczeslaw policz sobie ile kosztuje dobre jajko ok 1,5-2zl to masz przy 3jajkach koszt samych jajek 6zl do tego pieczywo na zakwasie niech będzie to 1zl tzw nonfood-koszty przygotowania obsługi itp niech będzie to tez 1zl łączny koszt to ok 7-8zl marzą standardowa w gastro x3,5 No i wychodzi ;) żyjemy w czasach gdzie tanio już było.
@Nick_Login biorąc pod uwagę ze w menu jest napisze jajko z wolnego wybiegu to raczej spodziewał bym się czegoś lepszego niż marketowe „3”. Wiadomo moralność jest kwestia umowna ale na prawdę wiele nie trzeba żeby to zweryfikować możesz poprosić o to żeby Ci pokazali te jajka. Umówmy się jaka 3 śmierdzą gownem wiec żeby ocenić czy robią nas w bambuko wiele nie trzeba.
@Marczeslaw: śniadanie no-limit w hotelu we Francji, która jest jakieś 3x droższa od Polski, 12 euro, a tutaj Polaczki potrafią usprawiedliwić 30zł za 3 jajka xD
Panie 4,50zł za składniki to cena musi taka być ( ͡°͜ʖ͡°)
@Ogau: porównujesz śniadanie w hotelu gdzie po pierwsze nie używa się nigdy najlepszych składników, jedzenie robi w większych ilościach na raz (co pozwala zmniejszyć koszty) i gdzie przede wszystkim płacisz za nocleg, a śniadanie to dodatek. W hotelu też masz telewizje za darmo a w domu trzeba płacić za prąd i abonament telewizyjny
dobre jajko ok 1,5-2zl to masz przy 3jajkach koszt samych jajek 6zl
@dom3ll: jajko z wolnego wybiegu w markecie kosztuje jakies 1,2-1,4pln, wiec maks 4,5pln za 3 sztuki. Olej nawet jak dobry, to uzywany trzy razy ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
@wiktorek_pl nie znam dokładnej ceny za jaka w tej restauracji kupują jajka wiec tylko mówię o tym ze taka wcale mnie nie dziwi taka cena jajecznicy biorąc pod uwagę wszystko to co opisane w tej kacie jest. Może dla niektórych ludzi chleb to po prostu chleb i jeśli w auchan bochenek kosztuje 6zl to każdy inny powinien tyle kosztować.
@dom3ll: XDD Jak zamawiasz to Pan Janusz dopiero leci do kurnika brać te jajka świeże od kurek i piecze ci pieczywo osobiście XD już po samych słowach typu "rzemieślnicze" da się rozpoznać, że to janusz golący klientów jak tylko się da.
@dom3ll policz do tego, że kucharz zarabia na rękę powiedzmy 25 zł czyli właściciela kosztuje jakieś 40 zł/h, a śniadanie szykuje 15 minut czyli masz już 17-18 zł i do tego 100% marży. Więc cena można powiedzieć nawet niezła. Problem polega na tym, że milenialsi i "pokolenie Z" jest zwyczajnie roszczeniowe. No ale czemu się dziwić.
#diablo4 ja #!$%@? jaka ta gra jest #!$%@? nudna xD 23 lvl wbity i już mam dość. Fabuła płytka jak sadzawka, skille #!$%@?, itemizacja #!$%@?, cała mapa nudna do porzygu w tym samym stylu graficznym. Najgorzej wydane 400 zl w życiu
Komuś tu się sufit na łeb zwalił.( ಠ_ಠ)
Nie ma to jak tłumaczyć januszerstwo inflacją.
#wroclaw #polska #gastronomia
@dom3ll: A dadzą ci tam dobre jajko, czy jednak najtańsze ścierwo z marketu? Usmażą ją na oliwie, czy na przepalonym oleju rzepakowym?
Panie 4,50zł za składniki to cena musi taka być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dom3ll: jajko z wolnego wybiegu w markecie kosztuje jakies 1,2-1,4pln, wiec maks 4,5pln za 3 sztuki. Olej nawet jak dobry, to uzywany trzy razy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@pekak: nie, mam to w cenie pokoju.
@pekak: oczywiście w restauracjach tylko top class prosto od rolnika. Nigdy z makro xD
No tak. Bagietki i crossainty wypiekają tam na pewno sami. Szynki też na 100% w ilościach hurtowych, gdy na
@dom3ll: Gdzie Ty masz tyle za jajko? W Poznaniu za wolny wybieg eko jest 93 grosze. Myte i dezynfekowane UV.