Wpis z mikrobloga

do rodziny do uk czy USA nie pojedziesz samochodem. do Azji na wakajkji nie pojedziesz samochodem. Albo w delegacje do Szwecji. Albo na weekend odpocząć we włoskim mieście.


@powiedz: Zgadza się, dlatego takie wypady zostawiam sobie na dalszą przyszłość (o ile nadejdzie) a póki co biorę na tapetę te bliższe pomysły bo jeżeli chodzi o turystykę to jest w czym wybierać co jest w zasięgu samochodu.
@kecajek: 3 razy w życiu miałem szmatę na mordzie i o 3 za dużo, chodzę jak pan do banków, sklepów i na poczte i mam wy^^^$#ne co tam kowidowe głupki mamroczą pod nosem, wy sobie tam szczepcie się, ale w prędzej, czy później i tak przyznacie, że to był wasz błąd, że kiedykolwiek to zrobiliście xD ufacie lekarzom, którym wystarczy dać 200 zł na stół i zrobią wszystko co tylko chcecie
@artur7177: delegację czy odwiedzenie rodziny trochę ciężko przesuwać przez rok. Ja akurat takich wyborów nie musiałam dokonywać wiec mogłam sobie po prostu odpuścić samoloty ale rozumiem sytuację osób które miały ważne wyjazdy
@taraqui:

i prawidłowo, już widać ile bólu dupska wywołałeś u szurów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak trzymać!


Covidianie znaleźli pierwszy, w miarę logiczny powód dla walenia w siebie n-tych dawek jakiejś substancji: ktoś, kogo nie lubią będzie boleć dupa