Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mike-mo

mike-mo

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 70180
  • Znaleziska 12844
  • Mikroblog 57336
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 8
Bojsko_Krajlslerovic
Bojsko_Krajlslerovic
przedwczoraj, 05:37:45
  • 17
#raportzpanstwasrodka Zdrowie, szanownego, uczciwego i nieomylnego Pana prezesa Marcina!
Bojsko_Krajlslerovic - #raportzpanstwasrodka Zdrowie, szanownego, uczciwego i nieomyl...

źródło: 1000009666

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo przedwczoraj, 06:18:00 via Wykop
  • 5
@Bojsko_Krajlslerovic: już lepiej pić z butelki jak z plastiku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

791

Stanowski: Kanał Zero rozda lody uczniom ze świadectwem z czerwonym paskiem

Zablokowanie przez RZecznika Praw Dziecka akcji rozdawania najlepszym uczniom lodów w Pszczynie, szybko spotkało się z odpowiedzią Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Zero.

Victor_Manzon
z
dorzeczy.pl
dodany: 03.06.2026, 21:09:20
  • 191
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    edukacja
  • #
    heheszki
  • #
    polska
mike-mo
mike-mo 04.06.2026, 17:16:45 via Wykop
  • -3
Stano sam ma robić lody.

Na pierwszy ogień idą czołowi politycy PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
04.06.2026, 15:27:05
  • 130
Jakby ktoś pytał to tutaj gdzieś jestem
#zlomkiemprzezswiat #pct
ChlopoRobotnik2137 - Jakby ktoś pytał to tutaj gdzieś  jestem 
#zlomkiemprzezswiat #p...

źródło: image_picker_7870758D-2D37-4706-90F3-FC7D981E9A9F-8310-000000A088C2CA8A

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 04.06.2026, 16:57:56 via Wykop
  • 3
@ChlopoRobotnik2137: Nie boisz się, że to całe BLM Cię dojedzie? Pewnie mają Twoje rasistowskie wpisy z wykopu.
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
01.06.2026, 18:38:12
  • 406
Błażej Poboży (doradca Nawrockiego) przed chwilą na Polsacie:

Wszyscy widzą, że kohabitacja szkodzi Polsce, dlatego trzeba zrobić wszystko, żeby w przyszłym roku wygrały środowiska patriotyczne bliskie prezydentowi.


Już się zaczyna odwracanie o 180 stopni narracji z poprzedniej kampanii, że prezydent i premier nie powinni być z jednej opcji politycznej.

#polityka #bekazpisu
lewoprawo - Błażej Poboży (doradca Nawrockiego) przed chwilą na Polsacie:  
Wszyscy w...

źródło: images

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 01.06.2026, 22:22:56 via Wykop
  • 3
Jakoś Lech Kaczyński nie miał takich problemów z Tuskiem


@zjadlbym_kebaba: już nie zakłamujmy rzeczywistości. Miał i to duże.
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
31.05.2026, 13:41:24
  • 26
Kto wchodzi?
#gielda
Polasz - Kto wchodzi?
#gielda

źródło: 11265

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 31.05.2026, 15:04:00 via Wykop
  • 1
@Polasz: dalej inwestujcie w amerykańską giełdę.
  • Odpowiedz

21

Adwokat Maciej Z. w areszcie. W tle podrzucanie amunicji i kradzież tożsamości

Adwokat Maciej Z. w areszcie. W tle podrzucanie amunicji i kradzież tożsamości

Sąd podjął decyzję o areszcie dla znanego warszawskiego adwokata.

kasia-nowak85
z
gazetaprawna.pl
dodany: 28.05.2026, 14:14:16
  • 5
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
mike-mo
mike-mo 30.05.2026, 20:35:43 via Wykop
  • 4
@Obleh: nie zgadza się wiek (1984). Zatrzymany to rocznik 1978.
MinisterKoryto
MinisterKoryto
29.05.2026, 11:46:29
  • 55
Na Kremlu szampana piją widząc jakim narodem sługusów jesteśmy, prezydent mowi jedno, a wychodzi ruda.... i totalnie odklejony sabotuje stanowisko prezydenta, które powinno wybrzmieć i podkreślić je. Co za wstyd, jakiś totalny kosmos. Nawet bolek dał sprzeciw XD

#polityk #ukraina #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 29.05.2026, 14:29:23 via Wykop
  • 11
@matti-nn: akurat pan Karol jest głową państwa, wybranym przez Polaków a rudy jest wybrany przez kilka osób


@KOLEGAMAMY: nie kompromituj się trollu

1. Tusk premier rządu - 11 599 090
2. Snusiarz
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
23.05.2026, 01:18:03
  • 192
Król szczurów czy żul szczurów?
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
wfyokyga - Król szczurów czy żul szczurów?
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: temp_file8741903194165004504

Pobierz

Kto to?

  • Król szczurów 22.7% (286)
  • Żul szczurów 23.5% (296)
  • A co ty taki chytry na wiedze? 24.0% (303)
  • Jakbyś przeczytał Antygonę to byś wiedział 16.8% (212)
  • Tekst dolny 10.2% (128)
  • Nie wiem 2.9% (36)

Oddanych głosów: 1261

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 23.05.2026, 07:14:54 via Wykop
  • 3
@wfyokyga:
mike-mo - @wfyokyga:

źródło: 1000075741

Pobierz
  • Odpowiedz
Ruchenstein-Boltzman
Ruchenstein-Boltzman
22.05.2026, 11:27:02
  • 145
#ajemge1 #primemma #oswiadczenie

Kolejny dowód na to że w tym kraju wystarczy miedź kukułe między nogami i nie nigdy nie poniesiesz odpowiedzialności za swoje zachowanie. NIGDY.
Oglądałem na żywo ten legendarny stream i gej nie zrobił nic na co młoda nie zgodziła się sama, ona sama się upadlała tym co mówi i jak się zachowuje, wróciła tam ze swojej nieprzymuszonej woli, sama wypaplała jak się nazywa,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 22.05.2026, 18:30:39 via Wykop
  • 0
@Ruchenstein-Boltzman: jest gdzieś zapis tego, co się działo?
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 22.05.2026, 16:47:48 via Wykop
  • 26
bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %


@Sylwiusz_89: przecież on synowi dał właśnie strzelać, myślałem, że od dawna dla wszystkich (poza prokuratorem) jest to oczywiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
look997
look997
21.05.2026, 23:56:30
  • 647
Alemge1 przegrał: dostał 8 lat zakazu streamowania, rok więzienia i łącznie 55 tysięcy złotych zadośćuczynienia dla trzech dziewczyn. Najpierw same chętnie brały udział w jego streamie, a potem nagle udawały, że nie chciały, nie wiedziały i że upiły się z nim zupełnie przez przypadek!

Niewiarygodny wyrok. Kompletny upadek logiki. Ludzie promujący takie myślenie powinni zostać wystrzeleni rakietą prosto w Słońce!

Podobno w PRL-u było tak, że jak ktoś rozjechał kogoś autem po pijanemu, to
look997 - Alemge1 przegrał: dostał 8 lat zakazu streamowania, rok więzienia i łącznie...

źródło: Screenshot 2026-05-22 at 01-55-54 (obraz JPEG 1440×1080 pikseli) — Skala (97%)

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
mike-mo
mike-mo 22.05.2026, 05:57:00 via Wykop
  • 6
@look997: ludzie, coś z Wami jest nie tak? Serio takimi pelikanami jestescoe? Przeciez koleś dobrowolnie poddał się karze, więc jak miałby jakiś inny wyrok dostać? 😅 😅 😅

przeciez z shotow, ktore widzialem on zawsze po wejsciu mowi, ze leci stream - zwykle klalmal co do ilosci widzow, ale to jest sprawa drugorzedna


@techko - tak tak, sprawa drugorzedna 😅😅😅. Weź się mordko zapoznaj może z art. 197 kk
  • Odpowiedz
Wszebor
Wszebor
21.05.2026, 16:24:43
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 21.05.2026, 17:23:53 via Wykop
  • 1
@PieknyChuligan: ja nie w temacie uniwersum. Skąd wiadomo, że to on?
  • Odpowiedz
mike-mo
mike-mo 21.05.2026, 17:58:01 via Wykop
  • 1
@Wszebor: Nie mam zamiaru klikać, ale dzięki. Zawsze myślałem, że takie donejty czyta jakieś TTS, ale widać na szkolnej taka technologia, że nie ma analoga w mirze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
21.05.2026, 11:10:58
  • 429
#krakow
ja tam rozumiem, można lubić miszalskiego, ale poważnie, żeby chłop który ma swoją prace dzieki demokracji mówił żeby nie chodzić na referendum? przecież to jest absurd kompletny xD
Jeszcze żeby zachecał swoich zwolenników do pójscia i zagłosowania, to nie. Zachęca żeby nie iść, chłop co zarabia bo mamy demokracje i ktoś go wybrał
ja j---e #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 21.05.2026, 13:18:50 via Wykop
  • 2
@gaz_wieprzowy: przecież nie został wybrany dożywotnio, tylko na kadencję.
Takie przeprowadzenie referendum nie jest darmowe, kosztuje sporo hajsu.

Ciekawe jaka byłaby frekwencja, jakby za udział w referendum każdy oddający swój głos, najwidoczniej nie mający cierpliwości poczekać na następne wybory, musiał za taką przyjemność wyłożyć dychę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale jwst demokracja, więc indyferentna większość opłaci harce polityczne prawicy.
  • Odpowiedz
mike-mo
mike-mo 21.05.2026, 17:56:48 via Wykop
  • 0
@jak5z: Ty to jesteś krejzol, chcesz by go odwołali, ale zagłosujesz by został.

Byle lewicę d--a bolała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
21.05.2026, 08:52:34
  • 264
xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero

źródło: 1000028123

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 21.05.2026, 13:04:39 via Wykop
  • 2
@splinter96: Stażysta pewnie mu dał, a ten nie wiedząc kto na niej jest włożył 😅😜
mike-mo - @splinter96: Stażysta pewnie mu dał, a ten nie wiedząc kto na niej jest wło...

źródło: 1000075560

Pobierz
  • Odpowiedz
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
20.01.2026, 16:47:02
  • 4
Ej @drakonia będzie kolejna część historii z #olx ? #zakupy ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 21.05.2026, 01:35:23 via Wykop
  • 0
@drakonia: nadal nic?
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
19.05.2026, 17:38:18
  • 65
Nie mieszkam w #warszawa więc mnie to nie dotyczy, ale czy serio jest tam aż taki nadmiar ulic, że część przerabia się na parki xD?

#polska #ciekawostki
czerstwy_swierszcz - Nie mieszkam w #warszawa więc mnie to nie dotyczy, ale czy serio...

źródło: 702298822_122362218386225590_7635830142896026446_n

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 19.05.2026, 23:14:00 via Wykop
  • 6
@advert: To ciekawe gdzie ludzie auta beda parkowac, skoro nie srobia parkingow podziemnych.

Najlepiej wyjebmy wszystkich warszawiaków z centrum - tylko najem krotkoterminowy, starbucksy i macdonaldy!!

Generalnie mieszkańcy popierają to rękami i nogami, to przyjezdni i cała reszta kraju ma ból d--y
  • Odpowiedz

2

Metallica - Perfect "Chcemy być sobą" cover

Metallica - Perfect "Chcemy być sobą" cover

Chorzów, Stadion Śląski, 19.05.2026r.

mike-mo
z
youtube.com
dodany: 19.05.2026, 22:40:13
  • 0
  • #
    metallica
  • #
    koncert
  • #
    polska
  • #
    muzyka
  • #
    metal
moet
moet
18.05.2026, 20:20:51
  • 172
#eurowizja
moet - #eurowizja

źródło: IMG_1642

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 18.05.2026, 23:00:57 via Wykop
  • 0
@ntctorment: dokladnie o tym pisalem kilka dni temu. Teraz trzeba dopasowac pozostalych jurrorow.
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
18.05.2026, 18:08:10
  • 137
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 18.05.2026, 22:58:12 via Wykop
  • 4
@SlowSnake: No taka żonka to skarb. Obawiała się, że frekwencja może nie dopisać, więc zaprosiła kumpli tancerzy.
  • Odpowiedz
Matias_de_Bur
Matias_de_Bur
17.05.2026, 21:09:21
  • 25
#mecz Szpaler dla Dudka w wykonaniu wszystkich zawodników Realu Madryt. Chłop wyściskany przez Ronaldo jak najlepszy kumpel, tymczasem Lewus poklepany po plecach przez 3 zawodników ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Jaki klub takie pożegnanie.
MatiasdeBur - #mecz Szpaler dla Dudka w wykonaniu wszystkich zawodników Realu Madryt....

źródło: 1000006473

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-mo
mike-mo 17.05.2026, 21:41:44 via Wykop
  • 0
@Matias_de_Bur: ja nadal pamietam naglowki madryckiej prasy "Dudek - nigdy nie bedziesz Galacticos" gdy ten probowal przedluzyc kontrakt o kolejny rok.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Michał M

  • ***** ***

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.04.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.03.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Gadżeciarz
    od 21.12.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking