Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
henry-jest

henry-jest

Dołączył 13 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13400
  • Znaleziska 10449
  • Mikroblog 2951
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 7
szurszur
szurszur
przedwczoraj, 09:42:15
  • 253
Niesamowite jak w 4 lata niewiele zostało z prestiżu Polski na kierunku ukrainskim a Niemcy go odbudowali niemal od zera - 4 lata temu szydzono z hełmów jakie Niemcy chcieli wysyłać na Ukrainę, Niemcy jak to Niemcy nawet sie specjalnie nie bronili jak ich obtłukiwali.
Polacy wtedy preżyli się jako państwo grajace ponad swoją ligą, wyznaczajace trendy, ileż było dumy, że chwalono nas na twitterku.
Mineły 4 lata i porównajcie sobie:

Niemcy nadal pomagają Ukrainie
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest przedwczoraj, 11:22:44 via Wykop
  • 12
@szurszur:

Tak, Dymitro, masz racje Polska fatalna, a Niemcy to jednak zawsze wam pomagali. Nic nowego, znamy te gadki. A wystarczyło przeprosić i nie honorować zbrodniarzy. Za dużo?
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
przedwczoraj, 06:57:22
  • 106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest przedwczoraj, 08:51:58 via Wykop
  • 0
@ProstyKrzywy:

Rząd wsadza opozycyjnych dziennikarzy do aresztu, bo ktoś wysłał maila ze skrzynki założonej "godzine temu" i podpisał sie imieniem i nazwiskiem opozycyjnego dziennikarza. A wykopki klaszczą uszami.
A potem będzie zdziwko i wielki lament jak wygra pis i zrobi waszym to samo...
Naprawdę głupszych plemion niż POPIS nie ma... ten sam prymitywizm i aprobata dla łamania prawa przez "swojaków" byle by dojechac tych drugich.
  • Odpowiedz
henry-jest
henry-jest przedwczoraj, 11:14:22 via Wykop
  • 0
A tak na poważnie to prokuratura opublikowała dosyć obszerny akt oskarżenia i wysłanie maila z pogróżkami to nie był powód, radzę się zapoznać.


@ProstyKrzywy:

no i jakież to zarzuty ma? media piszą, że oficjalnym powodem jest jakiś mail z pogróżkami i posiadanie nielegalne broni (pistoletu gazowego LOL)... rzeczywiście straszny
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
przedwczoraj, 07:12:36
  • 480
Dlaczego stary komuch Miller, odkąd zaczął szczuć na Ukrainę i jechać przekazem putina, nagle stał sie "niezależnym ekspertem" kanału zero?
#polityka #kanalzero
thorgoth - Dlaczego stary komuch Miller, odkąd zaczął szczuć na Ukrainę i jechać prze...

źródło: 1000016067

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest przedwczoraj, 08:45:29 via Wykop
  • 1
@thorgoth:
jakie konkretnie nieprawdy mówi Miller, fajnoberliniaku? Wypisz 5 największych kłamstw Millera, zdemaskuj te putinowskie łgarstwa... czekam na konkrety...
  • Odpowiedz

923

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Jeff Bezos w wywiadzie dla CNBC ogłosił, że AI sprawi, że domy i jedzenie będą tańsze, a bezrobocia nie ma się co bać. W tym samym czasie Amazon zwalnia 16 000 pracowników, a Bezos prowadzi własny startup AI wart już 10 miliardów dolarów.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:20:54
  • 256
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    amazon
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    biznes
henry-jest
henry-jest 02.06.2026, 10:02:12 via Wykop
  • 0
to było intro typowej internetowej odklejki pod tytułem "jestem freethinkerem i wiem że ONI rzondzom światem tylko nie pytaj mnie kim są "oni" bo zacznę cie wyzywać".


@guilmonn:

żeby nie widzieć jak ten świat jest ustawiony i żyć w świecie rządzonym przez korporacje i wieczny dług a jednoczesnie uważać że ci którzy o tym mówią to są "odklejeńcy", to samemu trzeba być niezłym ignorantem.. świat jest rządzący przez międzynarodową finansjerę,
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
31.05.2026, 12:41:03
  • 37
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #film #troja #imigranci
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #film #troja #imigranc...

źródło: 1000017992

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest 31.05.2026, 14:47:44 via Wykop
  • 4
@ZarodziecMalaryczny997:

Ktoś pokazał jak powinien wygladać casting:
https://youtube.com/shorts/Ye2mXvBHQ7I?si=H1mpIkrmpgq-1pSG
henry-jest - @ZarodziecMalaryczny997: 

Ktoś pokazał jak powinien wygladać casting:
h...
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
29.05.2026, 12:16:35
  • 93
Dla wszystkich, którzy już próbują forsować narrację, że "nazywają nas onucami za krytykę banderowców" mam prosty test na rozróżnienie patrioty od onucy:

Krytykujesz Ukraińców za kult Bandery, czy obecne ich władze za jego honorowanie? Jak najbardziej słusznie, nawet wypada.
Uważasz, że powinniśmy z tego powodu próbować Ukrainie zaszkodzić w trwającej wojnie, np. przez blokowanie dostaw? Świadomie lub nie, realizujesz rosyjską politykę, nie polską.

Naprawdę, czy musimy wiecznie tkwić w tym infantylizmie polityki sterowanej
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest 29.05.2026, 14:12:17 via Wykop
  • 1
Krytykujesz Ukraińców za kult Bandery, czy obecne ich władze za jego honorowanie? Jak najbardziej słusznie, nawet wypada.

Uważasz, że powinniśmy z tego powodu próbować Ukrainie zaszkodzić w trwającej wojnie, np. przez blokowanie dostaw? Świadomie lub nie, realizujesz rosyjską politykę, nie polską.


@wstanczyk:

wytłumacz mi jedno. Dlaczego mamy udawać że nic sie nie dzieje, gdy gloryfikują katów, oprawców cywilnej ludności polskiej? Przecież nie wymagamy wiele.. Nie chcemy nawet odszkodowań. Absolutne minimum to nie
  • Odpowiedz
henry-jest
henry-jest 29.05.2026, 14:28:20 via Wykop
  • 4
Bo w naszym interesie, jako Polaków jest to, aby Ukraina tej wojny nie przegrała.


@wstanczyk:

czy Prezydent Ukrainy jest małym dzieckiem, które nie wie co robi? Czy w jego interesie jeszcze bardziej niż naszym jest nie przegrać na froncie z Rosją? Zatem dlaczego honoruje katów Polaków? Dlaczego on sie nie zastanowi czy jego czyny nie zaszkodzą Ukrainie?
  • Odpowiedz
Desperat00
Desperat00
Desperat00
27.05.2026, 17:44:03
  • 3
#thetraitors chyba jeszcze o tym nie rozmawialiśmy, ale... Jak myślicie, dlaczego produkcja wybrała Igora, Natalię i Łucję na pierwotnych zdrajców? Tak jak w pierwszej i drugiej edycji można było oprzeć się na kluczu (dobór zdrajców był identyczny jak ten w brytyjskiej wersji), tak tutaj TVN odszedł od utartych schematów (chyba by sytuacja Grzegorz, Tomek, Gosia się nie powtórzyła). No bo sytuacja wyglądałby zupełnie inaczej, gdyby zdrajcami zostali np. Piotr/Darek, Andrzej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest 27.05.2026, 19:20:26 via Wykop
  • 10
@Desperat00:

myślę, że produkcja nie chciała ryzykować kolejnej sympatycznej, lojalnej i bystrej paczki zdrajców i dobrała ludzi kompletnie nie pasujących do siebie, z różnym temperamentem i "bez chemii". Igor tylko przebierał nogami, kogo by ze współzdrajców wrzucić pod pociąg. No i zdrajcom poszło fatalnie, co w efekcie doprowadziło do powstania niezatapialnego duo "The Great Pelikan" feat. Potato Queen
  • Odpowiedz
henry-jest
henry-jest 27.05.2026, 16:22:57
  • 3
Poziom intelektualny zbliżony do końcówki naszej trzeciej edycji, ale przynajmniej bez chamstwa ;-)
https://youtu.be/OuSzG_DzVNo?si=izZ4NfoE_qiRBc0-

#thetraitors
henry-jest - Poziom intelektualny zbliżony do końcówki naszej trzeciej edycji, ale pr...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba
27.05.2026, 17:17:14 via Wykop
  • 5
@henry-jest: Widzę że nawet wyśmiewają to jak przy każdym okrągłym stole w UK jest parę osób, które nie potrafią poprawnie imienia zapisać xd
  • Odpowiedz
Mag_999999
Mag_999999
Mag_999999
28.05.2026, 19:02:56 via Wykop
  • 3
@tarushiba: w polskiej parodii jak ktoś ją kiedyś zrobi to przynajmniej jedna osoba musi oddać głos na siebie xD
  • Odpowiedz
ciastko_do_kawy
ciastko_do_kawy
20.05.2026, 04:52:19
  • 880
Dwa rosyjskie reaktory atomowe zatonęły w morzu śródziemnym w pobliżu Hiszpanii. Prawdopodobnie zachodni wywiad dowiedział się o zakamuflowanym transporcie i ktoś statek "uszkodził". Statek przestał móc płynąć dalej więc rosjanie posłali go na dno. Obecnie mamy 2 reaktory atomowe na dnie morza śródziemnego.

Reaktory płynęły do Korei Północnej - prawdopodobnie była to zapłata za siłę żywą użytą na ukrainie.

Dziwne, że to w ogóle nie przeszło do mediów szerzej.

Materiał
ciastkodokawy - Dwa rosyjskie reaktory atomowe zatonęły w morzu śródziemnym w pobliżu...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest 20.05.2026, 05:52:24 via Wykop
  • 21
Reaktory płynęły do Korei Północnej - prawdopodobnie była to zapłata za siłę żywą użytą na ukrainie.


@ciastko_do_kawy:

zastanawia mnie dlaczego ruscy mieliby wysłać reaktory statkiem dookoła świata, zamiast wysłać koleją do państwa z którym graniczą?
  • Odpowiedz
Braunienkov
Braunienkov
Braunienkov
18.05.2026, 12:31:57
  • 164
Potężny Kaszub załatwił 12 punktów od Niemiec i Austrii, a Nawrockiemu nie udało się nawet punkcika od Izraela załatwić poprzez kontakty z Amerykanami. Wstyd! #eurowizja #polska #muzyka #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Braunienkov - Potężny Kaszub załatwił 12 punktów od Niemiec i Austrii, a Nawrockiemu ...

źródło: 6107

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest 18.05.2026, 14:00:36 via Wykop
  • 2
Proste! Kaszub dowozi, Batyr nawet nie drgnął.


@YellowMesayah:

niech dowiezie te 100 pustych obietnic na pierwsze 100 dni.. oh wait...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
11.05.2026, 12:32:09
  • 12
Polecam sobie poczytać komentarze pod ostatnimi postami Wioli na jej tiktoku, czyste złoto (( ͡° ͜ʖ ͡°)), a ona jeszcze odpowiada na prawie każde i fikołków nie ma końca.
#thetraitors
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest 11.05.2026, 12:44:53 via Wykop
  • 0
@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo:

give link plis
  • Odpowiedz
stasiu84
stasiu84
10.05.2026, 22:02:26
  • 59
Paweł chciał znaleźć w programie przyjaciół. Spoko, jego wybór. Ale przy okazji rozwalił widzom cały sezon, a lojalnym całą grę. To już nie jest spoko.
#thetraitors
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest 11.05.2026, 05:12:33 via Android
  • 4
Ale przy okazji rozwalił widzom cały sezon, a lojalnym całą grę. To już nie jest spoko.


@stasiu84:

No popatrz a Malwina mówiła że Paweł jest fantastyczną inteligentnym cukiereczkiem...
I komu tu wierzyć? ( ͡
  • Odpowiedz
Pepe_PL
Pepe_PL
Pepe_PL
10.05.2026, 20:25:16
  • 13
#thetraitors Wojtek na arenie z Łucja nie przyznał racji, że padły podobne słowa tylko obrócił, że miały zupełnie inny wydźwięk emocjonalny. Jednak pies się nigdy nie myli.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest 10.05.2026, 20:29:40 via Wykop
  • 2
miało zupełnie inny wydźwięk emocjonalny niż słowa przytoczone przez Łucję.


@Desperat00:

jaki był inny wydźwięk?
  • Odpowiedz
henry-jest
henry-jest 10.05.2026, 20:23:27
  • 46
#thetraitors

MALWINA: "A Paweł był takim fantastycznym cukiereczkiem, który dodawał tej grze takiego intelektualnego wajbu"

WTF? Czy ona wchodząc do studia uderzyła się mocno w głowę?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest
Autor
10.05.2026, 20:27:03 via Wykop
  • 5
@Mag_999999:

nie, ona to mówiła niestety zupełnie na serio.. i coś dalej chrzaniła o fantastycznym sezonie..
  • Odpowiedz
dezereter16
dezereter16
dezereter16
08.05.2026, 08:18:31
  • 7
#thetraitors najnowszy film na FB Programu to jest absolutna obrzydliwość patrząc na to, jak pawelek się po stole odpalil
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest 08.05.2026, 09:57:38 via Wykop
  • 1
@dezereter16: link?
  • Odpowiedz
henry-jest
henry-jest 07.05.2026, 17:31:29
  • 37
#thetraitors
Czytaliście? Mocne...
z FB Kasi Brzozowskiej:
***
Samotność długodystansowca;)
O moim ostatnim odcinku w Zdrajcach.
henry-jest - #thetraitors 
Czytaliście? Mocne...
z FB Kasi Brzozowskiej:
***
Samotnoś...

źródło: kb2

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mag_999999
Mag_999999
Mag_999999
07.05.2026, 18:02:26 via Wykop
  • 54
Bo pawełek największe niewiniątko się spłakało że brzoza powiedziała po w--------u ze strony pawełka w rozmowie z wojtkiem że alkoholicy oszukują i się o to p---a spłakała. Jemu wolno j---ć i wyzywać personalnie po innych, ale jak ktoś tylko ma czelność go wypunktować to albo reaguje agresją, albo płaczem gdy sobie zda sprawę że nikt nie boi się jego agresji
  • Odpowiedz
Wojti92
Wojti92
Wojti92
07.05.2026, 18:45:07 via Wykop
  • 34
@Mag_999999: Tej grafomanii Pawła się nie da czytać. Porównując do wpisu Kasi to jak niebo a ziemia.
  • Odpowiedz
wlkp69
wlkp69
04.05.2026, 11:35:56
  • 39
Swoją drogą to Oliwka też jakaś nawiedzona skoro kibicuje Maćkowi który chciał ją wydymac na tarczę a później na 10tys( ͡º ͜ʖ͡º) #thetraitors
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest 04.05.2026, 12:28:43 via Wykop
  • 28
@wlkp69:
młoda jest, niedoświadczona... i ma nadzieje że jej odpali te 5koła, których, jak pieniędzy na komunie, oczywiście nigdy nie zobaczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
evlka
evlka
03.05.2026, 19:26:59
  • 113
Pierwszy raz zdarza mi się, że szczerze nienawidzę osoby z programu TV i ta osoba jest Izda. Co to jest za wybitnie ohydny człowiek. Nie mam słów.

Ponadto, Pawel jesteś skrajnie tępy. Udowodniłeś to całej Polsce i przestań się określać inteligentnym człowiekiem, bo się ośmieszasz.

Produkcjo, nie życzymy sobie więcej takich edycji, czy jakichkolwiek innych produkcji z tak wstrętnymi ludźmi!
#thetraitors
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest 04.05.2026, 05:29:02 via Wykop
  • 0
Nigdzie nie było takiej Izdy. Pozbawionej jakiejkolwiek moralności. Bezwzględnej


@evlka:

Obejrzyj drugi sezon z Australii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
03.05.2026, 19:57:55
  • 28
#thetraitors drugi raz powtórzę, ze niektórzy uczestnicy mogliby iść do sądu o naruszenie ich dóbr osobistych. Sorry, ale tak sie nie gra w tę grę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henry-jest
henry-jest 04.05.2026, 05:22:29 via Wykop
  • 0
ciekawe czy jakby kogoś podpięli pod elektrody i torturowali to też była wymówka, że to tylko gra


@igorr1:

no przecież było chyba kiedyś takie zadanie LOL :)
  • Odpowiedz
henry-jest
henry-jest 04.05.2026, 05:19:02
  • 28
#thetraitors

ci lojalni, no ja nie mogę... jak można być tak zaślepionym?? Jak można dwukrotnie na stole strzelać sobie w kolano i ratować zdrajców? W poprzednim odcinku jak wywalili księdza, za podanie najsensowniejszej teorii, to normalnie ręce opadaja. Wydawałoby się że zdrajcy beda musieli zamordowac księdza w nocy, ale nie... lojalni sami ochoczo wywalają najlepszego ze swoich... I zero refleksji...
Wczoraj podobnie - Wiola i Snorlax uparli się na Pawła.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeathFromSandman
DeathFromSandman
04.05.2026, 06:46:17 via Wykop
  • 48
@henry-jest: "Najlepsza" jest Wiola, która w każdym odcinku wie kto jest zdrajcą i wyczuwa fałsz XDDD Największa kompromitacja cwela
  • Odpowiedz
Maciek_z_KuKluxKlanu
Maciek_z_KuKluxKlanu
05.05.2026, 05:19:58 via Wykop
  • 0
@DeathFromSandman: jak sama twierdzi ma nosa, szkoda że zapomniała że złamanego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Henry

  • Wolnościowiec, antyglobalista.
  • http://www.relfe.com/plus_5_polish.html

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.07.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.02.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking