Wpis z mikrobloga

#zalesie Byłam na badaniach medycyny pracy i pani doktor kazała mi jeść 5 niskotłuszczowych posiłków dziennie. I jeszcze pyta pobłażliwym tonem: ćwiczy pani coś w ogóle? Ja na to, że tak, trzy razy w tyg, a ona obleciała mnie spojrzeniem od góry do dołu i mówi: aha.
Kurła mogłabym być mniejsza, ale nie jestem wielorybem _ pierwszy raz doznałam nieprzyjemności w służbie zdrowia ze względu na wagę.
Ciekawe co ta baba mówi jak faktycznie trafia na jakąś otyłą osobę.

#dieta #odchudzanie
Pobierz portugalka - #zalesie Byłam na badaniach medycyny pracy i pani doktor kazała mi jeść ...
źródło: comment_1627190216lO0Ky7KWyIcJgMCgmbOTtT.jpg
  • 203
@trackEvent: gorzej Ci?

@cukrowydamian: to, ze mam nadwagę nie znaczy, że mam słuchać rad żywieniowych od wszystkich dookoła. Trzeba mieć swój rozum i tyle. Kobiety powinny jeść minimum 1g tłuszczy na kilogram masy ciała, a chudnie się od deficytu, nie od małej ilości tłuszczu, lol. Ale spoko, weź zrób mi jeszcze jakiś pojazd, bo mam nadwagę, więc pewnie jestem głupia i nie wiem skąd mi się to wzięło ( ͡
@portugalka ciężko się wypowiedzieć konkretnie, za mało danych. Ale jeśli masz wagę w normie, sylwetka Ci pasuje i nie widzisz rosnącej wagi to olej to wszystko. Jak Ci coś nie pasuje to startuj że zmiana, czy to ćwiczeń czy diety.
Ja obecnie tlumacze swojej różowej, że jak się poznaliśmy nie byłem za chudy tylko ważyłem poprawnie i tam mam zamiar wrócić. I że co z tego że nie widać po mnie bo
dobra proszę #pokazforme serio uważam, że to jest normalna sylwetka, a nie jakaś nadwaga.

Brzuch wisi po dziecku jbc


@portugalka: szczerze, to mogłabyś zrzucić trochę. Taka ilość tkanki tłuszczowej jak pisałaś to dużo i nie powinnaś tyle mieć przy takiej ilości ćwiczeń jak wspominałaś. Więc albo:
- masz kiepską dietę,
- #!$%@? się na siłowni i siedzisz na telefonie zamiast się pocić,

Ogólnie figura jak u kogoś, kto wcale nie ćwiczy
@tulipana: problem z kobietami jest taki ze emocje biora u was gore, medycyna pracy to specjalizacja po prostu, o ile rad dietetycznych nie koniecznie trzeba sluchac, tak w sugestii wczesniejszego dzialania nie ma sie o co obrazac. Co do wypowiedzi innych to druga polowe masz stulejarzy, wiec proporcje zachowane. Nie widze tu atakow ad personem na nia. Tylko sugestie ze moze cos poprawic. Skoro sama sie chce odchudzac, to znaczy ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@portugalka:

kazała mi jeść 5 niskotłuszczowych posiłków dziennie

Niskotłuszczowych, czyli wysokowęglowodanowych i to 5x dziennie.

Na pewno byś od schudła xD
Skąd się ta lekarz urwała, z 1960?
Po zdjęciu widać, normalną masz sylwetkę. Nie przejmuj się.

Ćwiczenia jak coś, to zawsze odmładza i ujędrnia ciało, a przede wszystkim jest zdrowe