Wpis z mikrobloga

PiS ogłasza marsz na dziwną datę czwartek 16:00 -> w tym dniu pisowski SN ogłasza że wybory są nieważne, w tym czasie trwają też obrady Sejmu -> struktury PiS z całej Polski organizują szturm na Sejm próbując wyegzekwować nowe wybory

Dziwi mnie że prawie nikt o tym nie mówi, wszyscy mówią o proteście milionerów a przecież tu się ewidentnie prawdziwy pucz szykuje.

#bekazpisu #polityka #tvpis #bekazprawakow
sznioo - PiS ogłasza marsz na dziwną datę czwartek 16:00 -> w tym dniu pisowski SN og...

źródło: IMG_2238

Pobierz
  • 46
@Kryspin013: Będę, zrobimy MMA.

Wokół będą czołgi wyprowadzone przez Kaczafiego, owczarki niemieckie bedą obgryzać łydki leżacych lewaków udających pobicie, a mocherowe babcie będą zakłady bukmacherskie robić.
TV Republika pokaże galę live, w przerwie ostatnia reklama Mediaexpert.
@sznioo: Nieironicznie liczę że pisiory coś odjebią - będzie argument żeby ostatecznie ich rozjechać, jeśli nie po chodniku to w powtórzonych wyborach.
Takie antyrządowe manifestacje i pucze miałyby sens za rok, dwa, kiedy nowa władza zdążyłaby się trochę "uleżeć", ale w obecnej sytuacji, kiedy wyborcy koalicji nadal jadą na antypisowskiej żądzy krwi, to po prostu proszenie się o #!$%@?.
przecież tu się ewidentnie prawdziwy pucz szykuje.


@sznioo: jakbym miał się podniecać takimi komentarzami sprzed wyborów, to bym w bunkrze siedział od tego czasu, bo bym myślał, że stan wyjątkowy jest wprowadzony, bo PiS miał pokojowo nie oddać władzy.

Czy data jest nieprzypadkowa? No, takie akcje to raczej w dni wolne się robi, z drugiej strony główny elektorat i tak na emeryturze już jest
Co ogłosi ten pseudosąd? Nie wiem, ale