Wpis z mikrobloga

#zalesie Byłam na badaniach medycyny pracy i pani doktor kazała mi jeść 5 niskotłuszczowych posiłków dziennie. I jeszcze pyta pobłażliwym tonem: ćwiczy pani coś w ogóle? Ja na to, że tak, trzy razy w tyg, a ona obleciała mnie spojrzeniem od góry do dołu i mówi: aha.
Kurła mogłabym być mniejsza, ale nie jestem wielorybem _ pierwszy raz doznałam nieprzyjemności w służbie zdrowia ze względu na wagę.
Ciekawe co ta baba mówi jak faktycznie trafia na jakąś otyłą osobę.

#dieta #odchudzanie
Pobierz
źródło: comment_1627190216lO0Ky7KWyIcJgMCgmbOTtT.jpg
  • 203
@portugalka: sylwetka spoko, zrób tylko coś z tym brzuchem xD nie pomyślałaś że wisząca skóra też dużo waży ? W dodatku do BMI warto dodać zawsze badania dot. Tkanki mięśniowej. Ja chodząc na siłownię najpierw zjechałem 6kg, byłem już na granicy niedowagi wtedy, a nagle zacząłem przybierać. Znowu trochę się roztyłem po przerwie od siłowni, więc wracam tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pedros92: na ekranie głównym (tam gdzie się wyświetlają kroki, waga itd) - pokaż więcej, ocena sylwetki.
@Jcdx: szczerze mówiąc, ja mam takie doświadczenia z lekarzami że ten komunikat brzmi łagodnie xD. Jedna doktór z poprzedniego ustroju mi powiedziała że mam schudnąć, a nie próbować zbijać nadciśnienie. Inny lekarz już dał sensowne leki i nagle się lepiej poczułem ( ͡º ͜ʖ͡º)