Wpis z mikrobloga

#zalesie Byłam na badaniach medycyny pracy i pani doktor kazała mi jeść 5 niskotłuszczowych posiłków dziennie. I jeszcze pyta pobłażliwym tonem: ćwiczy pani coś w ogóle? Ja na to, że tak, trzy razy w tyg, a ona obleciała mnie spojrzeniem od góry do dołu i mówi: aha.
Kurła mogłabym być mniejsza, ale nie jestem wielorybem _ pierwszy raz doznałam nieprzyjemności w służbie zdrowia ze względu na wagę.
Ciekawe co ta baba mówi jak faktycznie trafia na jakąś otyłą osobę.

#dieta #odchudzanie
Pobierz
źródło: comment_1627190216lO0Ky7KWyIcJgMCgmbOTtT.jpg
  • 203
@portugalka: moim zdaniem nie masz żadnej nadwagi. Ja wyglądam gorzej i faktycznie mam nadwagę, ale nikt mi tego nie mówi, bo mam dosyć ubite ciało. Potrenuj więcej siłowo i tyle. Zachowanie lekarki mocno nieproprofesjonalne jeśli nie zglaszalas żadnych dolegliwości.
@portugalka Karmisz jeszcze dziecko piersią? Masz jakąś szczególną dietę, czy tylko ograniczasz słodycze, przekąski?
Oczywiście lekarka mogła być ciut milsza, ale też dobrze, że zwróciła uwagę na "problem"
Np moja żona będąc po dwóch ciążach ani razu nie usłyszała od żadnego lekarza, żeby chociaż może trochę zadbać o formę ¯_(ツ)_/¯

I nie ma lepszego brzucha niż twój #pdk ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tulipana Tylko BMI należy brać z przymrużeniem oka. Z ciekawości sobie sprawdziłem swoje BMI i wyszło 25.5 - nadwaga. Tylko ja mam niecałe 10% tłuszczu i jestem umięśniony. Jeśli ktoś ma trochę za duże BMI to nie znaczy, że jest grubasem XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@portugalka: Ł#!$%@?, ale ktoś tu chyba ganiał 24/7 w klapkach że taka opalenizna xD
W sumie to przestaje się dziwić #childfree i że faceci tracą zainteresowanie żonami po dziecku - polskie uda, biustonosz jakiś nie teges, brzuch to naturalne, ale reszta szału nie ma.
Chyba, że to przez światło.

Ale hej, też miałem do niedawna taki domofon, fajna sprawa.
@ProResHq: mój były cisnął mnie, że jestem za gruba mając figurę jak opka, ale ze znacznie węższym brzuchem, płatkim i dużym wcięciem w talii. Zjechałam do dolnej granicy BMI i ani nieczułam się dobrze, ani już nie jadłam zdrowo, przeradzałam ze sportem i generalnie poszłam w jakieś pierwsze zaburzenia. A były dalej cisnął, że jestem zbyt gruba. ¯\_(ツ)_/¯
Z tego co wiem to po mnie zszedł się z jakąś laską, która
@tulipana lekarz medycyny pracy wystawia ci zdolność do pracy na danym stanowisku, więc on też może zwrócić uwagę np dlatego żeby nic ci nie stało jak nagle prxywalisz x kilo albo zacznie się dziać z tobą coś dziwnego