Wpis z mikrobloga

@Berlinianka: wskazany artykuł podaje podstawę prawną, która jak najbardziej obejmuje dzieci. Sąd uznał, ale za to artykuł nie podaje na podstawie jakiego materiału dowodowego zostało wydane orzeczenie. Może inni sąsiedzi nie potwierdzili wersji powoda.
  • Odpowiedz
@SKYFander:

Nie porównuj posiadania dzieci do fajek, patusa czy psa.

W sensie krzyk dziecka mniej denerwuje od smrodu fajek czy co? Ja zresztą nigdzie nie napisałem o samym posiadaniu dziecka, tylko o tym, że z ryczącym na cały regulator ktoś siedzi na balkonie i umila w ten sposób czas sąsiadom.


No ja bym nie porownywal, bo krzyk bachora o wiele bardziej #!$%@? od tych wymienionych rzeczy ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: nie ma obowiązku mieszkania w bloku

@krytyk__wartosciujacy: @veldrinn: Nie ma to jak wykop i zwalanie winy na ofiarę.
Czemu nie zauważacie drugiej strony współżycia sąsiedzkiego i tego, że to rodzice czasem mają totalnie #!$%@? i nie potrafią zapanować nad dzieckiem.
Często widzę takie sytuacje gdzie jest multum dzieci na dworze z rodzicami a tylko jedno drze japę dla atencji gdy tatuś gapi się w telefon.
  • Odpowiedz
@goferek: gdyby tylko człowiek wiedział co będzie to zamiast kupować klitkę na Wilanowie mógłby jak człowiek mieszkać sobie na swoich 5k m2 na wsi i słuchać śpiewu ptaków, bzyczenia much i komarów i odległego dźwięku traktora pracującego w polu. Mimo wszystko wolę to 100x bardziej jak życie w bloku.
  • Odpowiedz
@eloar: To znajdź mi teraz sędziego, który wydał wyrok np. grzywny na rodziców, bo dzieciak płakał albo jeździł na rowerze po chodniku pod blokiem i sąsiadom się to nie podobało. Poważnie, proszę o jakiegoś linka, jakiś artykuł na temat.
  • Odpowiedz
@goferek u mnie jeszcze gorzej, narobiła se 4 czy tam 5 dzieci i wypuszcza wszystkie na balkon zamyka je i niech się bawią a jedno drze ryje na drugie.Nawet przy zamkniętym balkonie i oknach słychać je, jak by miał więcej kasy to bym sprzedał to mieszkanie i się wyprowadził właśnie ze względu na te dzieciaki
  • Odpowiedz
@goferek: Chłopie, a czego Ty się spodziewałeś mieszkając w bloku! Chcesz spokoju kup sobie chałupę na wsi, wyjedziesz 50 km od dużego miasta i za 100k jesteś w staniu dom kupić. W bloku nigdy nie ma spokoju...
  • Odpowiedz