Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: wykopki ponarzekają, powymądrzają, popiszą co by oni nie zrobili, a dzieciak się będzie darł kolejne pół roku i nikt z tym nic nie może zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) szykuj się
  • Odpowiedz
  • 1
@goferek dzieci słyszą wysokie tony (dorośli nie)

Są takie odstraszacze dźwiękowe. Już się pozbyłem gowniaków z balkonu bo za każdym razem jak wychodzą to drą japę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Queltas: nikt nic nie mówi o pozwoleniu. po prostu masz nie być uciążliwy na osiedlu. był już przypadek ukarania właścicielki psa, który był zbyt uciążliwy, nie było jeszcze przypadku ukarania rodziców notorycznie ryczącego dziecka.
  • Odpowiedz
nie było jeszcze przypadku ukarania rodziców notorycznie ryczącego dziecka.


@eloar: bo jeśli dziecko nie jest zaniedbane i nie jest z patologicznej rodziny to nie ma najmniejszego powodu do tego, żeby kogokolwiek karać za to, że dziecko jest dzieckiem. Myślisz, że rodzice chcą, żeby ich dziecko non stop płakało?
  • Odpowiedz
@goferek: Od 3 miesięcy mamy w domu takiego i powiem Ci, że to nie jest normalne że dzieciak tak drze ryja. Ja normalnie mogę pracować w domu. Skoro dzieciak non stop wyje i go jeszcze wystawiają na balkon to może nie są to odpowiedni ludzie do opieki nad dzieckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz