Wpis z mikrobloga

@goferek:
1. Kup/wynajmij mieszkanie w bloku
2. Narzekaj, ze mieszają tam inni ludzie i nie ma absolutnej ciszy
3. Brak profitu

Nie oglądałeś w młodości amerykańskich filmów? Tam podstawa dla pracy twórczej to wyjazd w odludne miejsce aby się "odizolować" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@veldrinn: jest różnica między absolutną ciszą a wystawianiem hałasującego gówniaka w miejsce z którego nosi na całe osiedle. To tak, jakbym ja sobie wystawił głośnik i puszczał muzykę i sąsiedzi nie mogli mieć o to pretensji, bo w końcu mieszkają w bloku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 194
@goferek: No jak śmią śmieć dziecko mieć xD
PS. Uwierz, że im raczej też nie pasuje wyjący kaszojad. Wiem co mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziecko to dziecko. Jedno śpi 20h na dobę, drugie ryczy 20h na dobę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@goferek: jak gówniak wyje to powinni się nim zająć a nie wystawiać na balkon, tu się zgodzę. Natomiast człowiek jest człowiek, i czy to będzie ktoś z autyzmem, muzyk nie mający gdzie ćwiczyć itp, to zawsze ktoś Ci będzie hałasował - blok to opcja najtańsza i ma swoje mankamenty.
@mirko_efekt: weź Ty mi nic nie mów. Jak moje miało trzy lata i w środku nocy postanowiło wyć bo ma katarek,
  • Odpowiedz
wpadli na zajebisty pomysł przesiadywania z nim codziennie na balkonie/w ogródku


@goferek: Co poradzisz, może ząbkuje, może ma uciążliwe kolki, albo po prostu taki charakter. A przesiadywanie na świeżym powietrzu jest dobre, szczególnie gdy jest ładna pogoda, nie wiem czemu mieliby z tego zrezygnować.
  • Odpowiedz
@goferek: Ja od kilku dni słucham skrzeczących żab - całą noc, a jak tylko robi się jasno to taki zaczynają hałasować :) Nie wiem, rozstrzelać wszystkie żaby i ptaki czy coś?
  • Odpowiedz
@goferek: Ale się wszyscy zesrali, bo śmiesz śmieć xD
Niesamowite, ktoś mieszka w bloku to automatycznie ma mu nie przeszkadzać to, że gówniak drze ryja w dodatku na balkonie.
@krytyk__wartosciujacy: @veldrinn: Wam pewnie nie przeszkadza też smród fajek bo ktoś pali na balkonie, albo jakby jakiś patus darł ryja z balkonu czy jakiś pies wył i szczekał cały dzień xD
  • Odpowiedz