Wpis z mikrobloga

Na wsiach nie, ale u nas w mieście to i porsche kiedyś widziałem


@Ogau: Twoja dziura 5k mieszkańców to nie miasto.

mercedesach też jest nadliczbowa reprezentacja debil


@Ogau: Skąd możesz to wiedzieć, skoro musiałbyś #!$%@?ć jeszcze 150 lat, żeby zacząć przebywać wśród ludzi, którzy jeżdżą Mercedesami, patrząc po tym jakimi gruzami jeździsz. xD
@smacznyy: Porządna marka nie sprzedawala by aut policji ( ͡° ʖ̯ ͡°) zqwsze jak jedzie za mna bmw to sie kierowca #!$%@? bo zwalniam do przepisowej predkosci. Sie debil nie domyslil ze jak bedzie jechal samochodem wygladajacym jak radiowoz to ludzie beda zwalniac przed nim. No ale skąd on mial to wiedziec. To tylko beemiarz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@zpord: @goferek: @smacznyy: różnica między kierowcami audi a bmw jest taka że audi kupuje się dla szpanu i poklasku, a kierowcy BMW kupują auta bo są dobre i genialnie się prowadzą i mają w dupie co kto o nich myśli do tego stopnia że nawet ignorują innych uczestników ruchu nie używając kierunkowskazów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
zgruzowane e46 i e39 jeszcze czasami widać ale w szeczgólności e39 już trochę aspiruje do miana klasyka


@WaranKojtyla: widać jeszcze ich całkiem sporo i to nie na wsiach, ale w miastach wojewódzkich czy choć powiatowych. Oczywiście to o czym piszesz postępuje, auta się starzeją coraz bardziej i przybywać ich nie będzie, ale to wciąż popularny widok pod blokiem z wielkiej płyty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zpord: jeszcze ta fota: biedackie (bez mpaka), przedliftowe E60 ze #!$%@? chińskimi nerkami z aliexpress. Jak ja #!$%@? znienawidziłem tę markę przez ten model.

Suchy to jest #!$%@? mechanika jak Cie rucha, kiedy jedziesz to gówno naprawiać xD
to może ja mieszkam w jakimś specyficznym mieście że u mnie stosunek bmw do audi to jakieś 1 do 6 xD


@WaranKojtyla: Audi na pewno widuję więcej, może nie aż 1:6, ale spokojnie 2-3 razy więcej. Po prostu E46 jeszcze sporo brakuje do poziomu E36, gdzie gruzów na ulicy się już mało widuje, jeżeli to sporadycznie lub dojeżdżane gdzieś poza miastem czy nawet zrobione pod drift. E39 też sporo widać jako
@smacznyy: właśnie problem w tym, ze BMW już dawno przestało być buracka marka, bo zwolnili miejsce dla wieśniaków z ich AUDICZKI MUA MUA MOJA AU-DI-CZKA.

Ja rozumiem kretynow z BMW, zjebow z mercedesa. Ale #!$%@?ńcow z audi to nigdy nie zrozumiem. To tak jakby z malucha zdrapać literkę p przy 126 i pozmieniać te smaczki na wersje włoska i #!$%@?, ze ty nie masz malucha tylko 126. Tacy właśnie sa właściciele
@zpord: Mnie #!$%@? to przeświadczenie, że te wszystkie BMW, Mercedesy czy inn Audi to są auta "premium" czy "luksusowe" marki...

Premium/luksusowe to są Bentleye czy Rolls Royce, bo na te sobie żaden patus robiący u niemca na magazynie na pewno nie pozwoli, a nie bmwice, którymi jeździ pół blokowiska XD