Wpis z mikrobloga

Widzac BMW wiem, ze to auto dla połglówka i wole Audi na ten przykład, a mercedes dalej trzyma klase


@smacznyy: taaa jasne 4 zera piąte w środku no kurła xd
a zresztą kto by chciał jeździć #!$%@?ą olimpiadą ?
@goferek: :)
@zpord: w tym kraju to w ogóle można jeździć jakimś samochodem? Kupisz bmw? Jesteś debil. Kupisz Audi? Jesteś cwaniaczek i piąte zero Kupisz Merca? Jesteś wieśniakiem. Kupisz Dacię? Jesteś biedakiem i januszem. No ja #!$%@?. Czym wy jeździcie? Przecież wszystko takie #!$%@?.
@Ogau: Jedno andomowe zdjęcie, bez żadnego kontekstu, zrobione Nokią 3310 komuś kto zatrzymał się gdzieś na ulicy. Czy ty #!$%@? jesteś poważny dzieciaku? xD Wróć do podstawówki, naucz się czym jest dowód, albo dane.
Śmieszne fikołki robisz


@Ogau: Naucz się co to znaczy, bo używanie pojęć, których się nie rozumie, to bycie bezmózgiem. Kazałem ci pokazać dane na potwierdzenie twoich upośledzonych, cebulackich teorii jak:

Tylko w dusterach udział debili jest standardowy, a w markach, które wymieniłem jest ich x razy więcej.

Takiego zachowania powinni uczyć na kursie jazdy, bo szansa na to, że za kierownicą tych marek siedzi debil jest bliska 100%


A ty mi