Wpis z mikrobloga

Zachowanie za kierownicą Pokazuje kogo w Polsce stać na takie drogie auta, jakiś cwaniaczków z wielkim ego lub pseudo gangsterkę.
Tak jest w tym kraju, tutaj dorabiają się cfaniaki a cfaniaki charakter i zachowania mają paskudnne
Ostatnio na autostradzie wyprzedalem tira a merol za mną mrugal przez 15sekund bo król drogi chwilę poczeka, takich sytuacji miałem mnóstwo 9/10 audi, merc, bmw
@smacznyy zacznijmy od początku, BMW istnieje lekko ponad 100 lat i nigdy nie produkowało czołgów, dla armii produkowali silniki lotnicze, w logo BMW znajduje się bawarskie śmigło, jako nawiązanie do początków. W latach 30 produkowali również bardzo udane i chwalone motocykle, a po wybuchu II wojny najsłynniejsze niemieckie motocykle z koszykiem, w którym siedział drugi żołnierz, w cięższych wersjach operator KM'u.

@Ogau
Co do obecnych czasów, reputacja tej marki jest jaka jest
@Hatespinner: może być i za 5k. Bez różnicy. Mentalności i tak nie zmienisz. Dla ciebie auto określa status człowieka. Wolę jeździć MPK, niż mieć tak januszowe myślenie.

Podziwiam, że chciało ci się przeszukiwać mój profil, żeby coś znaleźć i się #!$%@?ć. Musisz mieć naprawdę smutne życie.
Nie chcę wam psuć zabawy, no ale niemieckie wozy są popularne u nas w kraju, więc jest ich dużo na ulicach no i jednak jest większe prawdopodobieństwo, że w nich spotka się debila.
Kocham te wojenki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla ciebie auto określa status człowieka.


@Ogau: Nie, to nie ja napisałem, że 100% ludzi w samochodzie X to debile. To ty jesteś burakiem i januszem tego wątku dzbanie. xD

Podziwiam


@Ogau: Dzięki, było warto poświęcić te 8 sekund, żeby tak cię ośmieszyć.
@Hatespinner: Źle rozumiesz pojęcie ośmieszyć. Nie rozumiesz też pojęcia hiperbola. Nie jeździsz też po drogach albo jesteś drogowym debilem, bo inaczej byś zauważył to, co każdy normalny kierowca. Ośmieszasz tylko siebie, ale z mentalnością Seby i tak nigdy tego nie pojmiesz.
@Grzesio87 nie zesraj się xD

Ale czym mam się zesrać? Że ktoś jest takim grzbietem który kupuje furę za ponad milion i dostaje plastikowe atrapy wlotu powietrza? Przecież to świadczy o marce i fanach tej marki.