Wpis z mikrobloga

Chce naprawdę ruszyć dalej z kanałem zrobić jego restart / reborn i chyba miałbym też fajne miejsce do nagrywania (tam gdzie ćwiczę); tylko ważne jest dla mnie aby ten kanał był:

1) Dla ludzi - a nie dla realizacji moich wysrywów
2) Nie był kopią innych kanałów i wałkowaniem po raz 100 tego samego co jest u innych fit YT/IG debili, bo mam więcej do powiedzenia
3) Nie chce z drugiej strony przesadzić i robić godzinnych wywodów do czego mam tendencje - bo tu w obecnych czasach mało kto to przeżyje tym bardziej z moim faflonieniem

Ogólnie tak wychodzę co byście chcieli zobaczyć na Borsuczym kanale. Po redukcji to chyba będzie możliwe, bo mam już zatrudnioną osobę do pomocy z obecną pracą tak samo jak będę miał wyższe ceny, wiec będzie szansa aby był na to czas

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
  • 28
@Kasahara: Polecam najpierw coś pokazać, w sensie ćwiczenie/temat dobrze/źle, omówić to ćwiczenie/sprawę ogólnie, a dopiero później dla chętnych wchodzić w detale i dłuższe wywody. Nie ma nic bardziej wkurzającego w jutuberach co klepią rys historyczny przez 10 min, później każdy niuans rozbijają na 20min albo nowy odcinek. Ogólnie prawie wszystko już było mówione na pl czy zagranicznym jutubie, więc koła na nowo nie wymyślisz. Ale zawsze możesz to zrobić lepiej niż
@Kasahara: Raz w miesiaciu, a moze i czesciej jakies vlogi o swoim treningu, jakies ciezsze serie, pr itp, co leci ze srodkow. Fajnie sie czyta ciebie jak zdajesz relacje z progressu itp, wiec mysle, ze by sie tez fajnie to ogladalo, a jak ciezary wejda na 300kg+ w siadach i martwych to tez zainteresowanie bedzie z poza wykopu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: filmy do 10 minut maks najlepiej (tematy można dzielić np słaby punkt w wyciskaniu na 3 filmy: dół, środek, lockout). Prawdziwe omówienie suplementów (tych mniej popularnych niż wpc czy kreatyna) jako seria. Wpływ alkoholu i innych używek, ale coś więcej niż alko be albo papierosy zmniejszają płuca.