Wpis z mikrobloga

Czy Krzysztof Bosak jest faszystą? Część trzecia – demony przeszłości.

Dlaczego ten wpis powstał? Ponieważ uważam ze Krzysztof Bosak to obok Zbigniewa Ziobry prawdopodobnie najgroźniejszy polityk w Polsce, a oddanie mu władzy w jakiejkolwiek formie skończy się tragicznie.

To trzeci z serii wpisów poświęconych Bosakowi i jego otoczeniu. Poprzednie dostępne tu:
https://www.wykop.pl/wpis/51173859/czy-krzysztof-bosak-jest-faszysta-czesc-pierwsza-w/
https://www.wykop.pl/wpis/51196951/czy-krzysztof-bosak-jest-faszysta-czesc-druga-kole/

Klasycznie już - plusujcie pierwszy komentarz jeśli chcecie być wołani do kolejnej części.

Zanim przejdziemy do wpisu właściwego, podziękowania dla kolegi @Flypho który odkopał takie złoto:
https://www.youtube.com/watch?v=uuiv314doG0&feature=youtu.be&t=182

Grzegorz Braun nazywający Winnickiego Mussolinistą i ten nawet nie zaprzeczający, a w sumie to przyznający mu rację XD Poletzam gorąco, można się uśmiać.

Pamiętacie Młodzież Wszechpolską i słynne zdjęcie Bosaka z heilującymi kolegami? Ja pamiętam. Nie jest to zresztą jedyny polityk Konfederacji, który takie zdjęcia posiada. W czasie gdy zdjęcie pojawiło się w Fakcie, (2005) Bosak był już prezesem MW. Na zdjęciu oprócz Bosaka znajduje się dwóch innych prominentnych działaczy MW z tego okresu, obaj z ciekawymi życiorysami.

Na lewo od Bosaka widzimy Grzegorza Sielatyckiego. To były nazi-skin, który koordynował działania Młodzieży Wszechpolskiej w dniu 8 marca 2005 roku w Gdańsku. Co tam się stało? W stronę Manify wszechpolacy rzucali bryły lody i kamienie. Skandowali również „Lesbijki do gazu”. Akcję powtórzyli rok później w Sopocie gdzie krzyczeli „zrobimy z wami, co Hitler z Żydami”. Na łamach „Walki” Sielatycki opublikował m.in tekst który zawierał takie genialne stwierdzenie:

Dlaczego pod szyldem polskiej kultury narodowej w polskich podręcznikach umieszcza się takich żydowskich twórców, jak: Julian Tuwim, Brunon Schulz, Bolesław Leśmian, Tadeusz Peiper, Roman Brandstaetter, Andrzej Szczypiorski czy wielu innych?


Fajny chłopak, do tego umuzykalniony. Prowadzi blog muzyczny Nasza Scena oraz Nasz Sklep, gdzie możemy kupić płyty takich szanowanych kapel jak „14 Sacred Words”, „Nordica” czy “Fehér Törvény”. Jakbyście jeszcze nie zgadli, to tak – to grupy neonazistowskie.

Drugi kolega ze zdjęcia, ten który podnosi rękę w geście radości to Bolesław Wasilewicz, tu na zdjęciu z pewnym słynnym przedsiębiorcą z Torunia. Mimo zdobycia w 2005r. tylko 83 głosów w wyborach do sejmu został dyrektorem biura posła Roberta Strąka. Zbigniew Bronk, współpracownik Wasilewicza w tym czasie, mówił potem że niejednokrotnie widział jak Wasilewicz wita się z innymi członkami MW rzymskim salutem. Ponoć był też odpowiedzialny za rekrutacje skinów w Słupsku. Bosak w tych czasach miał też innych fajnych kolegów z MW, na przykład takiego Wojtka Olszewskiego, który najpierw w TVN powiedział że najlepszy sposób na wyplenienie pedalstwa miał Adolf Hitler, a potem prawie wyleciał ze studiów za wyzywanie koleżanek i sprzataczek. Miał też mówić często „nie mam dziewczyny, bo moją miłością jest walka o białą rasę”. Jak widać przegryw wśród prawaków był obecny już 15 lat temu XD

Tu odrobinę więcej o wybrykach Słupskich Wszechpolaków w tamtych czasach, polecam artykuł można się zadławić kawą.

Gdzie w tym wszystkim Bosak? Na sprawę szybkiego awansu w szeregach MW i wskoczenia do Sejmu ze słabego 10 miejsca na liście światło rzuca artykuł z Newsweeka. Artykuł niestety za paywallem, ale ciekawy.

Otóż Bosaka podobno ... pobili geje XD Miał przyjść do kolegów z MW i poskarżyć się na ten fakt, a ślady na ciele jednoznacznie miały wskazywać na pobicie. To miało być jego trampoliną do kariery w organizacji. Tak przynajmniej wynika z rozmów z byłymi członkami MW w tamtym okresie.

Co mówił sam zainteresowany o tamtych czasach i wybrykach swoich kolegów z organizacji?

MW to organizacja sukcesu, ideowa, która jest najbardziej opiniotwórcza w Polsce. Prezentujemy wartości narodowe, konserwatywne. To się wielu nie podoba (...) dlatego w ostatnich tygodniach była wielka kampania przeciwko Młodzieży Wszechpolskiej. Młodzież Wszechpolska zawsze odcina się od zachowań sprzecznych z nauką katolicką i ideą narodową.


Jak widać Bosak stosuje ten sam fikołek od 15 lat XD Robimy coś faszystowskiego? EJ BO TO WCALE NIE FASZYZM BO TO NIEZGODNE Z KATOLICYZMEM I KONSERWATYZMEM. Trzeci wpis, mam powtórzyć coś o semantyce czy dać sobie spokój? Eh, szkoda szczępić ryja XD

Nic też dziwnego że jest w tym tak zabójczo dobry, 15 lat praktykowania jednego fikołka to nie lada staż.

To by było na tyle jeśli chodzi o sprawę koleżków Krzyśka i jego przeszłości. Fragment o jego otoczeniu podzieliłem na dwie części, by nie zalać was zbyt dużą ilością dat i osób w jednym wpisie, a także byście mogli sobie na spokojnie tą wiedzę wchłonąć. Nawet pomijając jego kolegów z Konfederacji, trzeba przyznać że znajomi i otoczenie Bosaka to całkiem ciekawa menażeria ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie narodowego socjalizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już teraz zapraszam na część czwartą, w której wyciagniemy pare kwiatków z Nowego Porządku i porozmawiamy stricte o poglądach.

#neuropa #4konserwy #polityka #konfederacja #polska
Pobierz Kozajsza - Czy Krzysztof Bosak jest faszystą? Część trzecia – demony przeszłości.

...
źródło: comment_1596713595OBWCcMiwPO65ga5cxW6JQb.jpg
  • 46
jakie to jest dobre XD czekam na pultanie konfiarzy aż będą tłumaczyć że to wcale nie to i Braun i Winnicki mieli na myśli i to partia szachów 14D.


@CytrynowySorbet:
Pamiętam jaki dysonans miałem, kiedy wciąż mając w pamięci ten film, dowiedziałem się, że od teraz Braun i Winnicki tworzą jedno ugrupowanie polityczne xD. Sądzę, że Braun po prostu nie ma wyboru i lojalność wobec ugrupowania do którego zgodził się kompromisowo
@Kozajsza: Magiczne to jest, naprawdę. Wystarczy tylko ciut pogrzebać wokół Bosaka, naprawdę ciut, nie zdążysz jeszcze dobrze łopaty w ziemię wbić - a tu już trupy wychodzą. Ostrzegałem o tym kucy, przed wyborami - pisałem, że ten ziomek jest jednym z najłatwiejszych do skompromitowania członków Konfy, że wcale nie jest taki "teflonowy" na jakiego się kreuje. Nie słuchali - no i proszę, wyszło na moje. Kolega naziol, kolega skin, "ciekawa" wypowiedź,
ale warto wiedzieć jak wielka niezgoda niegdyś panowała między członkami tej partii.


@Flypho: w tej partii jest tak dużo sprzeczności i różnych środowisk, że mam wrażenie że wewnętrznie to są ciągłe wojny, a tylko na zewnątrz są miłującymi się barankami, bo bez tego nie mają szans w następnych wyborach i subwencja przepada i trzebaby wracać do uczciwej pracy (albo na utrzymanie rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Tak, tym właśnie jest Bosak. Ten tego. Że co lewaki płaczo? Że co lewaki krzyczo? Że z której strony by Bosaka nie oglądali, tak zawsze naziola widzą? No bo to przecież lewaki so, co oni się znajo.


@mnik1:
Ja jestem prawicowcem i widzę w nim 100% naziola, więc nawet nie musisz nawet sięgać za polityczną barykadę xD. Powiem więcej - z wypowiedzi Bosaka wynika wprost, że ten gospodarczy liberalizm nijak nie