Wpis z mikrobloga

Typowy obraz polaka i jego myślenia rodem z prlu, oni nie chcą mieć lepiej, oni nie chcą zarabiać więcej, nie chcą żyć godnie. Oni chcą, żeby somsiad (i przy okazji cała reszta) miała gorzej, oni mogą mieć źle, ale ważne, by somsiad miał jeszcze gorzej, żeby mogli sobie podbić ego. No i to jest też ten typowy polacki ból dupy, komuś coś wychodzi? KUURŁA ZŁODZIEJ JEDEN XDD I to wieczne podbijanie swojego ego na głupimi tekstami typu, kuurła te internetowe gwiazdy, w latach 80 to by byli zwykłymi zamiataczami ulic kuurłaaa, kuurła panie co taki prywaciarz wie o życiu, popracowałby u mnie na zakładzie to by się nauczył XD Kurła panie te aktorzy to nic nie robio co to za problem przed kamero zagrać kogoś 30 razy na jedno ujęcie XD Typowe leczenie kompleksów i bólu dupy, że im się nie udało, że im nie wyszło w życiu, że oni zapieprzają za psi grosz jak roboty, ogółem to szkoda strzępić ryja, a januszy, grażyny, stare baby wiadomo co wiadomo czym ( ͡ ͜ʖ ͡) A I PAMIĘTAJCIE JEDYNA UCZCIWA PRAWDZIWA PRACA TO ZAPIEPRZANIE JAK GŁUPI ZA PSI GROSZ NAJLEPIEJ NA ZAKŁADZIE XD
#neuropa #bekazpodludzi #bekazpisu #takaprawda #polakicebulaki #heheszki #humorobrazkowy #gorzkiezale #zalesie
Pobierz Wanzey - Typowy obraz polaka i jego myślenia rodem z prlu, oni nie chcą mieć lepiej, ...
źródło: comment_1589091304fJeq1iK77DpFKNPfcWNLTp.jpg
  • 66
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@Wanzey: najgorzej, że młodzi ludzie też tak czasem mają.
Ktoś dawniej mi bliski wypominał, że ja tylko siedzę przy komputerze i zarabiam więcej niż on w "ciężkiej fizycznej pracy", do tego robię co lubię i mi za to płacą, a on się tak męczy.
W ogóle mówił, że powinnam pracować na przykład w jakiejś piekarni, bo to godniejsza i bardziej pożyteczna praca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wanzey: Zgadzam się z tym wpisem. Mogę mieć źle, byleby mój sąsiad miał jeszcze gorzej.
Pamiętam jak kiedyś ode mnie somsiad podjechał nowym VW Borą, w czasach gdy przeciętny zjadacz cebuli miał malucha, poldka, kadetta, uno, to co jakiś czas mu go rysowali albo kradli dekielki. Somsiad zmienił miejsce zamieszkania, natomiast pozostali nawet nie zmienili myślenia. Taki jest obraz Polaka-Robaka.
@Wanzey jak Kulczyk umarł przedwcześnie to moja babcia powiedziała, że na co taki człowiek mógł umrzeć jak pieniędzy na leki pełno i życie totalnie bez stresu, że pewnie mógł spać po 10 godzin dziennie i niczym się nie przejmować + jadł same dobre rzeczy, które inni mu gotowali


@Tommy__: @Wanzey: Krytyka Kulczyka nie brała się stąd, że jest bogaty. I w zasadzie rzadko się zdarza, że ktoś tutaj komuś z
Albo macie po 15 lat, albo jesteście już skorwinowani. Bo od lat 90., jak coś zostało rozkradzione, albo #!$%@?, to zazwyczaj przez jakiegoś "wielkiego prywaciarza".


@multikonto69: oo i mamy naczelny argument każdego p0lackiego sfrustrowanego próżniaka. Nie potykasz się o własny nos panie januszu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@albo_wutka_albo_buk: No, naczelny argument. Bo zdaje się, że nie ogarniacie w ogóle kontekstu tej wypowiedzi.

Chyba że leżycie w śpiączce od 50 lat i przespaliście cały ten burdel, ale to jest raczej mało prawdopodobne.

I takich przykładów można podawać setki, jeśli nie tysiące. Jak skończyła największa firma budowlana w PRLu? Pewnie nie przynosiła zysków, co? Ano przynosiła, największe zyski w całym kraju. Została ona rozkradziona, a przez słupy prywaciarzy na jej
@skurvol_Dominik wow... Myślałem, że tylko ja tak mam. Każdy mój powrót w rodzinne strony kończy się quasi wyrzutami sumienia ze ja nie klepie biedy, lubię swoją pracę, mam dobre relacje z przełożonymi, mam kilka hobby i próbuje korzystać z jedynego życia, które będę miał. Na moje pytanie przy rodzinnym stole "co słychać" dostaje litanie odpowiedzi jakie wszystko jest #!$%@? a w poniedziałek znów do roboty na tego chama prywaciarza.

Jestem na pozycji