Wpis z mikrobloga

Typowy obraz polaka i jego myślenia rodem z prlu, oni nie chcą mieć lepiej, oni nie chcą zarabiać więcej, nie chcą żyć godnie. Oni chcą, żeby somsiad (i przy okazji cała reszta) miała gorzej, oni mogą mieć źle, ale ważne, by somsiad miał jeszcze gorzej, żeby mogli sobie podbić ego. No i to jest też ten typowy polacki ból dupy, komuś coś wychodzi? KUURŁA ZŁODZIEJ JEDEN XDD I to wieczne podbijanie swojego ego na głupimi tekstami typu, kuurła te internetowe gwiazdy, w latach 80 to by byli zwykłymi zamiataczami ulic kuurłaaa, kuurła panie co taki prywaciarz wie o życiu, popracowałby u mnie na zakładzie to by się nauczył XD Kurła panie te aktorzy to nic nie robio co to za problem przed kamero zagrać kogoś 30 razy na jedno ujęcie XD Typowe leczenie kompleksów i bólu dupy, że im się nie udało, że im nie wyszło w życiu, że oni zapieprzają za psi grosz jak roboty, ogółem to szkoda strzępić ryja, a januszy, grażyny, stare baby wiadomo co wiadomo czym ( ͡ ͜ʖ ͡) A I PAMIĘTAJCIE JEDYNA UCZCIWA PRAWDZIWA PRACA TO ZAPIEPRZANIE JAK GŁUPI ZA PSI GROSZ NAJLEPIEJ NA ZAKŁADZIE XD
#neuropa #bekazpodludzi #bekazpisu #takaprawda #polakicebulaki #heheszki #humorobrazkowy #gorzkiezale #zalesie
Pobierz Wanzey - Typowy obraz polaka i jego myślenia rodem z prlu, oni nie chcą mieć lepiej, ...
źródło: comment_1589091304fJeq1iK77DpFKNPfcWNLTp.jpg
  • 66
@In_thrust_we_trust: uu, oburzony przedstawiciel klasy średniej? Nawet mi Cię nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozejrzyj się dookoła - same tablice mówiące o realizacji ze środków UE. Zobacz zakłady produkcyjne, te innowacyjne, kup bilet na PKS i pojedź do miasta, zobacz jakie tam chodniki mają. Nie mówię, że Unia jest super, ale gdyby nie było kasy i nie miałby kto pogrozić palcem w razie co, nadal byśmy
@Kolorowezworki: odniosłem się tylko do głupoty Twojego komentarza. Nie neguje zaslug Unii dla naszego rozwoju, ale porownanie do Ukrainy jest po prostu idiotyczne i swiadczy o ignoranctwie.
W 89 startowalismy z Ukraina z podobnego pulapu PKB na glowe. Zobacz sobie dane z 2004 i jak w ciagu 15 lat ta Ukraine odstawilismy

Jeszcze oragne zauwazyc ze wpus sie tyczy pewnej mentalnosci a nie poziomu zycia czy poziomu majatkowego. Tutaj Unia nic