Wpis z mikrobloga

Typowy obraz polaka i jego myślenia rodem z prlu, oni nie chcą mieć lepiej, oni nie chcą zarabiać więcej, nie chcą żyć godnie. Oni chcą, żeby somsiad (i przy okazji cała reszta) miała gorzej, oni mogą mieć źle, ale ważne, by somsiad miał jeszcze gorzej, żeby mogli sobie podbić ego. No i to jest też ten typowy polacki ból dupy, komuś coś wychodzi? KUURŁA ZŁODZIEJ JEDEN XDD I to wieczne podbijanie swojego ego na głupimi tekstami typu, kuurła te internetowe gwiazdy, w latach 80 to by byli zwykłymi zamiataczami ulic kuurłaaa, kuurła panie co taki prywaciarz wie o życiu, popracowałby u mnie na zakładzie to by się nauczył XD Kurła panie te aktorzy to nic nie robio co to za problem przed kamero zagrać kogoś 30 razy na jedno ujęcie XD Typowe leczenie kompleksów i bólu dupy, że im się nie udało, że im nie wyszło w życiu, że oni zapieprzają za psi grosz jak roboty, ogółem to szkoda strzępić ryja, a januszy, grażyny, stare baby wiadomo co wiadomo czym ( ͡ ͜ʖ ͡) A I PAMIĘTAJCIE JEDYNA UCZCIWA PRAWDZIWA PRACA TO ZAPIEPRZANIE JAK GŁUPI ZA PSI GROSZ NAJLEPIEJ NA ZAKŁADZIE XD
#neuropa #bekazpodludzi #bekazpisu #takaprawda #polakicebulaki #heheszki #humorobrazkowy #gorzkiezale #zalesie
Pobierz Wanzey - Typowy obraz polaka i jego myślenia rodem z prlu, oni nie chcą mieć lepiej, ...
źródło: comment_1589091304fJeq1iK77DpFKNPfcWNLTp.jpg
  • 66
@Nfvr: Ja mam bardzo podobnie
Udało mi się postawić dom bez kredytu , jeżdżę całkiem niezłym autem korzystam z podróży i często zabieram z nami moja rodzine itp itd i teraz uwaga gdy tylko moja mama zauważy coś nowego począwszy od butów czy zegarka kończąc na Polce czy szafie w domu zawsze ale to zawsze pierwszym pytaniem jest ile dałem
Jako pasjonat zegarków ostatnio pochwaliłem się ze kupiłem sobie zegarek za
@Wanzey: moje doswiadczenia z mlodymi sasiadami i ich niemowieniem dziendobry, nieodpowiadaniem dziendobry i robieniem zdziwionych i zniesmaczonych min jak sie im mowi dziendobry, podpowiada mi ze nastepne pokolenia to beda pokolenia jeszcze wiekszych debili.
Dokładnie, dla typowego Polaka praca jest pracą wtedy, kiedy:
1) jest z niej niezadowolony
2) zarabia w niej za mało
3) jest po niej wykończony
4) ma podłego szefa

Jeśli ktoś ma pracę, która nie spełnia przynajmniej jednego z tych warunków to znaczy, że ma za dobrze i nie zna życia. A najlepiej jak jakiś młody zmieni pracę, bo mu się nie podoba, bo za mało zarabia, to zaraz usłyszy że "nie
@Wanzey: Nic zresztą dziwnego, że w Polsce tak dużym poparciem cieszy się postulat "podwyższenia podatków bogatym" a nie "obniżenia podatków wszystkim". Bo jak to bogaty może mało płacić i nie dokładać się na tych, którzy zarabiają 2k na rękę. A przypominam, że zdaniem typowego Polaka bogaty jest ten, kto dostaje powyżej 4k do łapy. W sumie w jednym tylko wypadku bogactwo nie cieszy się w Polsce pogardą, a nawet spotyka się