Wpis z mikrobloga

Typowy obraz polaka i jego myślenia rodem z prlu, oni nie chcą mieć lepiej, oni nie chcą zarabiać więcej, nie chcą żyć godnie. Oni chcą, żeby somsiad (i przy okazji cała reszta) miała gorzej, oni mogą mieć źle, ale ważne, by somsiad miał jeszcze gorzej, żeby mogli sobie podbić ego. No i to jest też ten typowy polacki ból dupy, komuś coś wychodzi? KUURŁA ZŁODZIEJ JEDEN XDD I to wieczne podbijanie swojego ego na głupimi tekstami typu, kuurła te internetowe gwiazdy, w latach 80 to by byli zwykłymi zamiataczami ulic kuurłaaa, kuurła panie co taki prywaciarz wie o życiu, popracowałby u mnie na zakładzie to by się nauczył XD Kurła panie te aktorzy to nic nie robio co to za problem przed kamero zagrać kogoś 30 razy na jedno ujęcie XD Typowe leczenie kompleksów i bólu dupy, że im się nie udało, że im nie wyszło w życiu, że oni zapieprzają za psi grosz jak roboty, ogółem to szkoda strzępić ryja, a januszy, grażyny, stare baby wiadomo co wiadomo czym ( ͡ ͜ʖ ͡) A I PAMIĘTAJCIE JEDYNA UCZCIWA PRAWDZIWA PRACA TO ZAPIEPRZANIE JAK GŁUPI ZA PSI GROSZ NAJLEPIEJ NA ZAKŁADZIE XD
#neuropa #bekazpodludzi #bekazpisu #takaprawda #polakicebulaki #heheszki #humorobrazkowy #gorzkiezale #zalesie
Wanzey - Typowy obraz polaka i jego myślenia rodem z prlu, oni nie chcą mieć lepiej, ...

źródło: comment_1589091304fJeq1iK77DpFKNPfcWNLTp.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Wanzey: Bo polacy to głupi, zacofany naród. Gdyby nie ta unia europejska to by była tutaj druga Ukraina. Z jednej strony przykro się robi, gdy patrzy się na sondaże albo wyniki wyborów w tym smutnym kraju, ale z drugiej strony fajnie, że jest tyłu idiotów, których można dymać na hajs. Na szczęście społeczeństwo mądrzeje. Jak dziady wymrą to może w tym kraju będzie lepiej (chyba że wszyscy o 3cyfrowym IQ zdążą
  • Odpowiedz
  • 84
@Wanzey jak Kulczyk umarł przedwcześnie to moja babcia powiedziała, że na co taki człowiek mógł umrzeć jak pieniędzy na leki pełno i życie totalnie bez stresu, że pewnie mógł spać po 10 godzin dziennie i niczym się nie przejmować + jadł same dobre rzeczy, które inni mu gotowali

O aktorach też, jak Pyrkosz zmarł to że taki człowiek w ogóle się nie męczył bo co to za praca coś pogadać przed kamerą
  • Odpowiedz
@Wanzey: Wiele z tych osób zostało faktycznie okradzionych z szans, marzeń i możliwości w latach 90' i teraz mają żal do wszystkich, bo widzą tych ,,złodziei" żyjących dostatnio. Inni próbują tak usprawiedliwiać swój brak zaradności, jeszcze inni zostali tego nauczeni przez otoczenie. Obecnie rośnie kolejne pokolenie nosaczy. Ci, którym niedługo zabraknie 500+, oduczeni pracy. Zacznie się płacz jak ten system+ upadnie.
  • Odpowiedz
@Tommy__: To jest najgorsze XD No łatwa praca tylko pierdyliard dubli do jednej sceny, musisz się totalnie obnażyć emocjonalnie, psychika tak siada + do tego stres jak jesteś aktorem teatralnym, ale hur dur łatwa praca, bo przed kamero pogadać i elo XD
  • Odpowiedz
@Wanzey sam raz robiłem w reklamie i parę razy jako statysta w tle w polskiej telenoweli i sam widziałem ile razy muszą powtarzać niektóre sceny, ja po paru godzinach byłem zmęczony chodzeniem z jakąś obcą laską pod rękę po parku xD
  • Odpowiedz
@Wanzey: Gdyby Polakowi dać wybór, milion zloty albo życie sąsiada. To polskie społeczeństwo składało by się w 75% z milionerów. Ten naród nie jest ani trochę solidarny, przez co bardzo łatwo trzymać go za mordę i nim sterować. Kłótliwość a zarazem bierność to jest to co niszczy ten naród.
  • Odpowiedz