Wpis z mikrobloga

@erebeuzet: Nikt nie kaja się przed Ukraińcami.

Przypominam też, że określenia ,,ukry" używają tylko ruskie trollownie, przygłupie rusofile oraz słabe umysły, na które oddziałuje prymitywna rosyjska propaganda.
  • Odpowiedz
moim zdaniem zwykli obywatele, ktorzy mają dosc kajania się przed ukrami


@erebeuzet: zwykli obywatele nazywają obywateli bądź co bądź przyjaznego (a przynajmniej neutralnego) kraju nazistami, tak?
  • Odpowiedz
e określenia ,,ukry" używają tylko ruskie trollownie, przygłupie rusofile oraz słabe umysły, na które oddziałuje prymitywna rosyjska propaganda.


@wjtk123: mówię tak od lat i nigdy mi nie przyszło do głowy że ma być to określenie pejoratywne, przecież to zwykły skrót
  • Odpowiedz
@Julius_90: nic dziwnego skoro nie chcą wyrzec się nazistowskiej przeszłości. Zdjęcia z meczu każdy widział. Zdjęcia z wojny z barwami UPA i niemieckimi orzełkami też są. Można się rozejść
  • Odpowiedz
@wjtk123:

Przypominam też, że określenia ,,ukry" używają tylko ruskie trollownie,


Chyba za daleko odlatujesz... ja zawsze myślałem ze ludzie tak piszą bo szybciej powiedzieć czy napisać. Ze znajomym wyrażenie ukr ukry używaliśmy już z 8-9 lat temu właśnie z w/w
  • Odpowiedz
@Julius_90: w Irlandii jest też dosyć sporo ruskich i raczej z wszechobecnych flag ukraińskich i takiego wsparcia w tej formie co tutaj nie są zadowoleni. Swoją drogą gadałem z jednym Irysem co nienawidzi Ukraińców i dziwnym trafem wspominał, że nie słucha mediów głównego nurtu, ale przy okazji również jest fanem Donalda Trumpa.
W Polsce by pewnie na konfederację głosował.
  • Odpowiedz