Wpis z mikrobloga

Speed bench 190kg 10x3... Rzucałem jak szmatą, torpeda po prostu. Zadowolny jestem, bardzo.

Na nagraniu seria, czwarta, siódma i dziesiąta. Pierwsze 4 serie bardzo wąskim chwytem, 3 kolejne odległość kciuka od gładkiej części gryfu, i 3 ostatnie mały palec przy znacznikach. Wszystkie serie z zatrzymaniem na klacie dłuższym czy krótszym.

Przerwy 90-120s, już pod koniec dały się we znaki i ostatnia seria troszkę wolniejsza. Do tego też trochę napięcia uciekało bo dopiero pod koniec zorientowałem się że wydycham powietrze, zamiast robić serie na bezdechu, to do poprawy.

Cały trening
Speed bench 190kg 10x3
Low incline db bench 5x15
Vgrip lat pulldown 4x8 + 2x20
DB triceps extension 3x10 + Band pushdown 3x20
Rope hammer curls 3x20
Facepull 3x20

Do tego naprawdę urosły mi plecy ostatnio, ale co się dziwić... w samym tym tygodniu na plecy zostały przerzucone 35 TONY. A to tylko z serii roboczych i większych ćwiczeń :)

Teraz czas na regeneracje, dzień przerwy i od poniedziałku znowu jazda. A no i tak natural zaznaczyć muszę, bo zaraz ktoś będzie pytał :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #pokazforme #mikrokoksy #sport
Pobierz IntruderXXL - Speed bench 190kg 10x3... Rzucałem jak szmatą, torpeda po prostu. Zadow...
źródło: comment_1586012359vRlXsn3layFK22e1ZjXb1n.jpg
  • 176
Ja rozumiem zamiłowanie do gabarytów, ale ja sam osobiście preferuje raczej typ sylwetki jak https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_uQRk85MThgXF3nQOBOq1h4eSB5NkF1yS.jpg

Bo ten tutaj wyglada po prostu jak ulany knur, zero estetyki, zero proporcji.


@KamilVeb: Ja jednak wole swoje 355kg w siadzie, 220kg na klatę i 330kg w martwym ciągu czy 140kg w ohp :) A niemieszczenie się w drzwiach to tylko drobny bonus.
ale coś w tym jest że sterydziarze mają dziwnie pękate mięśnie nawet jak nie mają ich dużo bo u ciebie jakoś od razu widać żeś raczej natural mimo #!$%@? rozmiarów bo nie widać w twoim mięchu tego pierwiastka sterydów, nie wiem jak to określić xD


@stefan8800: Pomimo ogromnej masy mięśniowej, nie mam tego nabicia które daje koks, co sprawai że mięśnie wydają się większe i bardziej widoczne... Naturalnie, przy dużej masie