Wpis z mikrobloga

Speed bench 190kg 10x3... Rzucałem jak szmatą, torpeda po prostu. Zadowolny jestem, bardzo.

Na nagraniu seria, czwarta, siódma i dziesiąta. Pierwsze 4 serie bardzo wąskim chwytem, 3 kolejne odległość kciuka od gładkiej części gryfu, i 3 ostatnie mały palec przy znacznikach. Wszystkie serie z zatrzymaniem na klacie dłuższym czy krótszym.

Przerwy 90-120s, już pod koniec dały się we znaki i ostatnia seria troszkę wolniejsza. Do tego też trochę napięcia uciekało bo dopiero pod koniec zorientowałem się że wydycham powietrze, zamiast robić serie na bezdechu, to do poprawy.

Cały trening
Speed bench 190kg 10x3
Low incline db bench 5x15
Vgrip lat pulldown 4x8 + 2x20
DB triceps extension 3x10 + Band pushdown 3x20
Rope hammer curls 3x20
Facepull 3x20

Do tego naprawdę urosły mi plecy ostatnio, ale co się dziwić... w samym tym tygodniu na plecy zostały przerzucone 35 TONY. A to tylko z serii roboczych i większych ćwiczeń :)

Teraz czas na regeneracje, dzień przerwy i od poniedziałku znowu jazda. A no i tak natural zaznaczyć muszę, bo zaraz ktoś będzie pytał :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #pokazforme #mikrokoksy #sport
IntruderXXL - Speed bench 190kg 10x3... Rzucałem jak szmatą, torpeda po prostu. Zadow...

źródło: comment_1586012359vRlXsn3layFK22e1ZjXb1n.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakieś wskazówki przy stagnacji w OHP? O ile w większości ćwiczeń progres idzie, tak przy OHP ciężko dorzucać w dobrym tempie kilogramy.


@Mahapralaja: OHP zawsze będzie szło najwolniej taki bój. W ciemno strzelając, u początkujących najbardziej kuleje trzymania napięcia podczas tego boju, oraz słaba góra pleców (upper back)
  • Odpowiedz
dzieki, w sumie pytalem dla zarzutki bo pytać Cie jak zacząc to jak isc na jakich wyklad billa gatesa zglosic sie z pytaniem i zapytac jak zacząc w IT xD


@liberum: O zdajesz sobie z tego sprawę a to rzadkość :P W każdym razie ja lubię doradzać, pomagać innym :) Na początku każdy sensowny plan się sprawdzi, trzeba po prostu żreć i skupić się na progresji siłowej... i poświęcić na
  • Odpowiedz
170 kg wagi naturalnie? to chyba jakaś ekstraordynaryjna genetyka


@loxapine: Tak naturalnie, ale pomimo 170kg to i tak smukły chłopak ze mnie. Szczerze mówiąc w przyszłości już na b----e coś wydaje mi się że szczyt siłowy osiągnę przy wadze 190-200kg. Strasznie łatwo dokłada mi się kilogramów.
  • Odpowiedz