Wpis z mikrobloga

Speed bench 190kg 10x3... Rzucałem jak szmatą, torpeda po prostu. Zadowolny jestem, bardzo.

Na nagraniu seria, czwarta, siódma i dziesiąta. Pierwsze 4 serie bardzo wąskim chwytem, 3 kolejne odległość kciuka od gładkiej części gryfu, i 3 ostatnie mały palec przy znacznikach. Wszystkie serie z zatrzymaniem na klacie dłuższym czy krótszym.

Przerwy 90-120s, już pod koniec dały się we znaki i ostatnia seria troszkę wolniejsza. Do tego też trochę napięcia uciekało bo dopiero pod koniec zorientowałem się że wydycham powietrze, zamiast robić serie na bezdechu, to do poprawy.

Cały trening
Speed bench 190kg 10x3
Low incline db bench 5x15
Vgrip lat pulldown 4x8 + 2x20
DB triceps extension 3x10 + Band pushdown 3x20
Rope hammer curls 3x20
Facepull 3x20

Do tego naprawdę urosły mi plecy ostatnio, ale co się dziwić... w samym tym tygodniu na plecy zostały przerzucone 35 TONY. A to tylko z serii roboczych i większych ćwiczeń :)

Teraz czas na regeneracje, dzień przerwy i od poniedziałku znowu jazda. A no i tak natural zaznaczyć muszę, bo zaraz ktoś będzie pytał :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #pokazforme #mikrokoksy #sport
IntruderXXL - Speed bench 190kg 10x3... Rzucałem jak szmatą, torpeda po prostu. Zadow...

źródło: comment_1586012359vRlXsn3layFK22e1ZjXb1n.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale coś w tym jest że sterydziarze mają dziwnie pękate mięśnie nawet jak nie mają ich dużo bo u ciebie jakoś od razu widać żeś raczej natural mimo p--------h rozmiarów bo nie widać w twoim mięchu tego pierwiastka sterydów, nie wiem jak to określić xD


@stefan8800: To sie nazywa rozstępy. Sam walę k--s ale rozstepow nie mam. Wygladam normalnie.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: 1. Nie n--------a Cie dol plecow od takiego dzwigania? Chodzi mi glownie o takie cwiczenia jak martwy/przysiad.
2. Pokaz cialo od przodu XDDDDD
3. Nie przeszkadza Ci taka waga w zyciu codziennym? Przy takiej temperaturze w Polsce chodzisz bez kurtki? Bo sadze ze jak jest z 40 stopni na dworzu to musisz miec serio p--------e zeby funkcjonowac.
  • Odpowiedz
Wyniki już spoko, ale żeby w czymś poważniejszym wystartowac to jeszcze daleka droga. No albo b---a i efekt przyjdzie szybciej


@ChamskoCytuje: Co masz na mysli mówiąc w czymś poważniejszym? Treningowo robię 905kg total, przy założeniu że powtórzyłbym to na zawodach, to to jest TOP polski :) W zależności jaka federacja, jakie zawody, ale właściwie zawsze 1-2miejsce w swojej kategorii wagowej :P
  • Odpowiedz
@Mastah1: Kiedyś wrzucałem fotkę i z przodu, wiesz... ja sobie fotek właściwie nie robię, nie wiem jakoś napinanie się mnie nie kręci... może kilka razy zrobię zdjęcie w roku i tyle :P

Nie n--------a Cie dol plecow od takiego dzwigania? Chodzi mi glownie o takie cwiczenia jak martwy/przysiad.


Ciągle trenuje dolny odcinek i go wzmacniam, szczególnie tutaj maszyna reverse
IntruderXXL - @Mastah1: Kiedyś wrzucałem fotkę i z przodu, wiesz... ja sobie fotek wł...

źródło: comment_1586021010ZmVWWS4nMOAsK9sPvu6DSX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Aż tak w tym sporcie nie siedze, interesują mnie tylko zawody światowe w trójboju i strongmanach. Nie wiem jak to na polskiej scenie wygląda.


@ChamskoCytuje: Rozumiem, tak w takim razie brakuje mi jeszcze wielu kilogramów, no ale czego się spodziewiać po 4 latach naturalnych treningów. Ogólnie jeśli chodzi o trójboj, 1000kg+ (żaden Polak w historii jeszcze tyle raw nie zrobił) to już jest absolutna elita świata... 1100kg+ to już szczyty.
  • Odpowiedz