Wpis z mikrobloga

@Kasahara dokładnie. Komuś się wydaje, że jak dorzucisz środek dopingujący to samo się wszystko zrobi. Nagle ponosisz 150ohp, wyciskasz 200,siadasz 300, biegasz 10s na sto metrów albo 2:20 maraton. Przecież za tym wszystkim stoi i tak ciężki trening. I tak swoje trzeba na treningu przerzucić, przebiec, przejechać. A to, że WK nie mówi oficjalnie o wspomaganiu to inna sprawa.
Ale mimo wszystko zasługuje na szacunek to, ze bardzo ładnie progresuje.


@Kasahara:

dokładnie.


@salvador5000:

Co to za bzdurne farmazony?

Takie typy powinny być banowane, bo robią ludziom wodę z mózgu.
Raz kłamiąc o suplementacji i frustrując tych, którzy w to wierzą, a dwa - robią swoistą reklamę koksów, bo tą nakoksowaną progresją mogą zachęcić kogoś kto się waha do wejścia w koks. Summa summarum typ robi więcej złego i nie
SAA


@Kasahara: rozumiem ze on na czysto tego nie robi? Ogladalem jak gadali na wk ze robili kalenistyke przez rok zeby wzmocnic core a pozniej nagle #!$%@? wielkie rekordy w nastepnym. Troche to niemozliwe zeby miec taki progres naturalnie. A uwazam tak bo mi strasznie ciezko wazac 68kg wycisnac na klate wiecej niz 120 i ciagle progresowac. Tak samo z innymi rzeczami.
@vostok: piłkarze, kolarze, olimpijczycy też nie mówią nic o dopingu, a często powiedzą, ze są naturalni w wywiadach lub przeciwni dopingowi w TV ¯\_(ツ)_/¯ i nikt aż takiego ognia z dupy nie robi.
wiosłuje 180kg a swojego maxa na klate już prawie wyciska 2 x a wy jak tam nadal stagnacja bez kawy piernikowej hehe


@stefan8800: to dziwne że wiosłuje 180 przy jego wynikach w martwym i podciaganiu? No zrobić ze swojego 1RM 1,75RM to nie az taki wielki progres bez przesady, to by w przeliczeniu wyszlo jakieś 3 kg dodanie do maxa
@Kasahara: Też mi argument. Randomowy koks vs zawodowy sportowiec... Wiadomo, że jesteś na prostej do koksów, bo nie radzisz sobie z progresem, ale nie wybielaj takiego zachowania, a już w ogóle nie wmawiaj że należy im się szacunek. Chcesz to kłuj sobie dupsko, ale przynajmniej publicznie nie wygładzaj kwestii brania koksu, bo nie ma to nic wspólnego ze zdrowiem. Tym bardziej biorąc pod uwagę to, czym zawodowo się zajmujesz.

Poza tym
Wiadomo, że jesteś na prostej do koksów, bo nie radzisz sobie z progresem


@vostok: xDDDDDDDDDDDDDDD

Nie, 100 kg to dodala w 5 msc to nie progres xD Już wiem dlaczego mam Cię na czarnej, kolejny troll.

Ja tylko podałem argument dlaczego jednego się usprawiedliwia a drugiego nie. Ja zawsze jestem przeciwnikiem kłamstwa, tylko pokazuje błąd logiczny, gdzie dla jednego jak bracia Zielińscy mówili, ze sa naturalni i sterydów nie brali to
@Kasahara: @vostok: co musiał by zrobić żebyście uwierzyli że natural? Kiedyś było mowione zrobcie badania krwi - ok zrobili. Aaaa to zeszli z cyklu na pewno oszukiwali.. Niech zrobi wariograf cwaniak (były takie komentarze pamiętam). Zrobił wariograf. Na pewno uczył się wcześniej jak go oszukiwać, miał igły w butach xD

Też jestem sceptyczny ale należy sobie zadać pytanie czy jest coś co mógłby zrobić żeby mnie przekonać? Bo jak nie
@well_being:

Nie ma po prostu wiarygodnej metody, jedynie dwa rozwiązania

- regularne testy co 2 tygodnie np. przez pół roku przygotowania do zawodów (koszt tysięcy złotych i niepotrzebne spuszczanie krwi co chwila)
- testy antydopingowe (te sie róznią od badań krwi); tez koszt kilku tysiecy złotych (chyba obecnie pełen taki test to 4000 PLN) (choć i tu by dało się oszukać, jeśli wiedziało by się o tym odpowiednio wcześnie)

Po prostu
@well_being:

Ja nic nie uważam i mam wszystko w dupie. Dla mnie może być naturalem jak i wbijać całą aptekę - wisi mi to. To inni na tagu toczą batalie w kółko o naturalności lub jej braku, także zapytaj innych. Ja tam z 2-3 razy X msc/lat temu napsiałem, dlaczego mi się zdaje że ktoś mozę być on/off i tyle, bo mnie x100 pytano, nie zamierzam nikomu zaglądać do dupy i
już wiem dlaczego mam Cię na czarnej,


@Kasahara: na czarnej mnie masz, bo jak obrażalska panienka strzeliłeś focha, jak pokazałem, żebyś dopracował przepis na suszone mięso, bo nawpisywałeś tam czarów wyczytanych z internetu, których sam nawet nie przetestowałeś (typu żeby lepiej kroić plasterki mięsa to trzeba je wsadzić na 2 h do zamrażalki, a jak napisałem, że chyba siekierą musiałbyś je kroić, to bach - foszek jak panienka).

Ja tylko podałem
@vostok:

Czego się spodziewać po wykopie, zrób #przegryw leczących swoje kompleksy na kłamstwach, urojeniach i atakach, ad persona. Spoko, takich jak Ty było pełno np. @NooB1980 jak to się kończy każdy wie.

Nie zamierzam nawet się odnosić, bo właściwie każde zdanie jest kłamstwem, które napisałeś i nie zamierzam udowodnić, że nie jestem żyrafą i tracić czasu na taki poziom rozmowy jak w przedszkolu. Wolę w tym czasie zrobić coś czym wzbogacę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@stefan8800: już się tam kashara udziela XDDDDDD
jedząc byle gówno i ćwicząc byle jak siła i masa rośnie jak #!$%@?, toną odzywek i najlepsza dieta nie zastąpią zwykłego testosteronu bitego w dupsko.

Trzeba i tak oddać szacunek że nawet na saa tak ciśnie

XDDDDDDD szacunek można oddać chłopakom co ćwiczą sumiennie na odżywkach i super czystej diecie i się frustrują, a nie zakłamanym koksiarzom jak Intruder czy inne skute sterydziarze, którzy
@paw4da:

Lata się zmieniają, a w polskiej branzy "fitness" dalej się wierzy że magicznie ułożone plany i ekstra liczenie kalorii da efekt, tak jak przez 2010 na sfd Animalavh i kfd, tak dzisiaj na grupkach i wykopie


Te "magiczne plany" naprawde dzialaja. Ale nie sa magiczne, a przemyslane. Jak pierwszy raz wbilem na silke to sobie siadalem 70 kg a chlop co robil ze 100 to byl dla mnie niesamowity. Teraz
Czy bomba wedlug Ciebie jest jednoznacznie zla? Dlaczego?


@DywanTv: wiesz, mi nie chodzi o samą bombę (zresztą trudno nie być pod wrażeniem postępów), bardziej chodzi o samego typa (Owce), który wciska, że ten progres, to czysta natura.
Jak ktoś to łyknie, to zaczyna się szarpanie na siłowni (no bo przecież jutjuber pokazał, że przecie można w miesiąc wystrzelić w jakieś abstrakcyjne maksy maksów). Oczywiście szarpanie nie przynosi rezultatów, a zamiast tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DywanTv: bo mówisz o treningach i super planach, dietach a wyglądasz po prostu słabo bez urazy, ale to jest właśnie wygląd polskiej branży fitnes, tacy jak ty co wierzą w naturalną siłę i plany treningowe i ci drudzy jak Intruder #!$%@? koks i mówiący że są naturalami, tak samo jak 10 lat temu tak wciąż w Polsce jest taka kupa xD no ale biznes musi się napędzać, plany treningowe specjalistów, wzmacnianie
@paw4da:

bo mówisz o treningach i super planach, dietach a wyglądasz po prostu słabo bez urazy


Ale kumasz, ze ja nie trenuje sylwetkowo? xd I gdzie ja sie wypowiadam o dietach, nie znam sie na tym xd A to, ze wygladam slabo - no ulancem jestem, taka jest prawda xd bo tak trzeba, zeby optymalnie progresowac silowo. A ja mam wywalone w sylwetke. Kazde #pokazforme wstawiam ironicznie i chyba trzeba miec
tacy jak ty co wierzą w naturalną siłę i plany treningowe i ci drudzy jak Intruder #!$%@? koks i mówiący że są naturalami,


@paw4da: no ale @IntruderXXL raczej nie ściemnia. Na moje oko jestem w stanie mu uwierzyć, że niczego nie bierze. Ma predyspozycje do ciężarów i potrafi je wykorzystać. Zresztą nie ma powodu do ściemniania, bo sam od koksu się nie odżegnuje i kilka razy pisał, że ma zamiar go
XDDDDDDD szacunek można oddać chłopakom co ćwiczą sumiennie na odżywkach i super czystej diecie i się frustrują, a nie zakłamanym koksiarzom jak Intruder


@paw4da: Huh, fajnie wiedzieć :) To jest rzecz która mnie najbardziej chyba motywuje, i pokazuje jak ogromny jeszcze mam potencjał, że naturalnie zrobiłem takie wyniki i tak szybko progresuje, jak właściwie nikt inny :)

I śmieszne jest to że teraz, to już nikt nie myśli czy mam dupę