Wpis z mikrobloga

@jaszczomp_glapczajld: chciałem kupić dostęp do F1, analizowałem oferty, wychodzi mi ok. 20 zł miesięcznie za viaplay (czyli praktycznie tyle co F1TV). Viaplay ma lepszą ofertę (za te 20 zł więcej zobaczę), dlatego się zdecydowałem
  • Odpowiedz
@jaszczomp_glapczajld: mi wychodzi 16 złoty bo na pół z góry na rok i do tego oglądam premiere league, rzucę okiem na lige Europy czy konfederacji z polska drużyna . Za samo F1 16 Ziko i tak by było good
  • Odpowiedz
Ciekawe. Nie wiedziałem, że takie promki są przez innych dostawców, bo cena za sub na ich stronie to trochę zdzierstwo. Ja osobiście i tak raczej wolę F1 TV PRO, bo jest cała masa innych materiałów o F1 i stare wyścigi. No i czasem nie da się słuchać tego #!$%@? ekspertów z Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby co, to F1 TV PRO chyba też da się na pół.
  • Odpowiedz
@jaszczomp_glapczajld: viaplay masz 22 zł na dwie osoby, dochodzi jeszcze F2i F3 i Indicar, plus reszta sportów z ksw na czele, filmy i seriale też jakieś są, wychodzi nie wiele drożej nic e11 i nie ma reklam i orlenu co 5 minut, dla mnie na plus , jakość taka jak e11 (4 k nie było w aplikacji)
  • Odpowiedz
@ainam102: F1 TV PRO, masz 10 zł na miesiąc jeśli podzielisz na 2 osoby i też masz F2 i F3 + dostęp do starych wyścigów i możesz live podczas wyścigu zmieniać kamery na statystki i kamerę dowolnego kierowcy. Jakość stream top of the top. Jeśli ktoś ogląda też inne sporty, to jasne, wtedy nie ma nawet dyskusji. Bardziej chodziło mi o porównanie dla osoby, która potrzebuje tylko F1.

@ChristianHorner Na stronie
  • Odpowiedz