Wpis z mikrobloga

Dawanie koperty z pieniędzmi państwu młodym to jakaś #!$%@? akcja.
Skoro para chciała abym pojawiła się na ich weselu, niech nie oczekuje ode mnie zwrotu kosztów za miejsce. Co to za popieprzona tradycja? Płacić za udział w jakiejś szopce, #!$%@?ąc od tego, że jest możliwość odmówienia.
Super impreza, nie dość, że droga to widok nachlanego towarzystwa nie napawa chęcią.
Chcecie mieć wesele? - ponoście tego konsekwencje finansowe a jak Was nie stać to nie róbcie.


#zwiazki #slub #wesele
  • 138
  • Odpowiedz
@wodze_owce_na_manowce: Zwyczaj dawania kasy wziął się stąd państwo młodzi nie dostali 10 mikserów i 16 ekspresów do kawy. Jak jesteś skąpy albo cie stać na prezent to nie idź. Na czyjeś urodziny imieniny też odziej z prezentem chociaż symbolicznym
  • Odpowiedz
Dawanie koperty z pieniędzmi państwu młodym to jakaś #!$%@? akcja.


@wodze_owce_na_manowce: to jest zwyczaj i tradycja - młodzi wchodzą na nową drogę życia (teraz już nie zawsze młodzi i nie zawsze na taką nową), ale jeżeli mnie nie byłoby stać na kopertę to albo bym grzecznie odmówił albo po prostu powiedział jak się sprawy mają.

Chcecie mieć wesele? - ponoście tego konsekwencje finansowe a jak Was nie stać to nie
  • Odpowiedz
Co to za popieprzona tradycja?


@wodze_owce_na_manowce: Tradycja to słowo klucz. Taka już jest. Jeśli się głębiej zastanowisz zauważysz, że tradycje zazwyczaj są bezsensowne. ¯\_(ツ)_/¯ Nie szukaj w tym logiki, uczestnicz albo nie.
  • Odpowiedz
@wodze_owce_na_manowce: robie wesele za 2 miesiace, 5 lat po cywilnym slubie. Tak, bedzie kosciol, tak bedzie przyjecie, tak zaprosilem rodzine i znajomych. Nie oczekuje od nich nic w zamain! Chce spedzic czas z ludzmi ktorzy jakos uksztaltowali moje zycie czy spotkalem ich na swojej drodze, i sa mi bliscy. Chce sie wspolnie z nimi bawic. Place ze swoich, nikt mi nic nie dal. Jak ktos da to da, jak nie
  • Odpowiedz