Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Początkująca osoba z deficytem zbuduje mięśnie ale nie będzie ich budować w nieskończoność. Polecam wpleść siłownie, wtedy sylwetka będzie bardziej estetyczna i przyjemna dla oka. Z fartem!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iMarek22: jak stracisz chwilowo motywację pamiętaj o mnie. Pamiętaj że ja sobie śmigam szczupły i uśmiechnięty już 11 lat i ty też możesz, chyba że się poddasz to wtedy zostaniesz upoconym grubasem na zawsze :)

  • Odpowiedz
@mirekmiroslaw: Ten mit chyba nigdy nie zginie.
Nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie (i odkładanie) tłuszczu. Rozłożenie jest zależne przede wszystkim od genetyki (choć ogólnie mężczyźni więcej odkładają na brzuchu + boczki a kobiety uda) a spalanie jest procesem wyzwalanym ujemnym bilansem energetycznym i odbywa się "całościowo". Pewne różnice mogą wystąpić w przypadku zaburzeń hormonalnych lub jeśli otyłość jest wynikiem zajadania stresu (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3602916/) - najczęściej odkłada się wtedy tłuszcz
  • Odpowiedz
@iMarek22: nie ma co czekać jeśli masz motywacje to zmieniaj to od razu w mięso, jakieś treningi obwodowe na dużej ilości powtórzeń i przyśpieszysz ten proces i 3-5 razy z lepsza sylwetka końcową (tylko nie mów że wstydzisz sie iść)
  • Odpowiedz
@iMarek22: trzymam kciuki! nie lubie mówić "powodzenia" bo przypomina mi się jak w filmie "uprowadzona" porywacze tak mówią do liam neesona (słynne good luck) a ten później #!$%@? tych #!$%@?ów i uwalnia swoją córkę z rąk porywaczy! życzę ci i wierze, że rozkuriwsz ten tłuszcz jak były agent służb specjalnych brayan mills w obronie swojej córki!

gilotyniarz - @iMarek22: trzymam kciuki! nie lubie mówić "powodzenia" bo przypomina m...

źródło: comment_6UZj1nb4LhTEryGkN69Oz2gphFJFhyNF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@iMarek22: karnet to jest koszt 60-120 zł nie mów że dasz rady iść jeden dzień w miesiącu do pracy ;) albo powiedz rodzicom ze chcesz coś zmienić na pewno nie odmówią karnetu.
  • Odpowiedz