Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@vikingbrigand:

Dla tego też ostatnio myślałem o tych modnych insta fitnes trenerach

Jaki oni reżim muszą sobie narzucać!
Juz #!$%@?ąc od tego ze spora część wali kity ze nic nie biorą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale co wrzucą zdjecie to mega forma i tak przez tygodnie, miesiące a niektórzy lata cale

W żadnym innym sporcie tak nie ma, bokser do walki pilnuje wagi, piłkarz ma seson, zgrupowania,
  • Odpowiedz
@last_of_us Kwestii influencerów nie poruszałem bo ci prawdziwi którzy faktycznie z instagrama zarabiają realne pieniądze to mają fotki zrobione w 50% z fotoszopa a 50% z koksu. Wielu z nich to zajebiści sportowcy, część z nich to fajni ludzie, nikomu nie ubliżam, ale zaufaj mi że przy Twojej obecnej misce i poziomie ruchu po jednym cyklu 3msc i odpowiedniej obróbce foto też byś miał sylwetke :) może nie taką jak oni ale
  • Odpowiedz
@iMarek22 Mirku borykam sie z podobną sytuacją i już któryś raz wychodzę z bycia grubym. tym razem idzie dobrze. Szanuję że zebrałeś się na odwagę z takim zdjęciem. Mam też kilka rad dla Ciebie które wynikają z mojej pracy nad sobą:

1) nie pozwalaj sobie na bycie głodnym - jeśli chodzisz głodny któregoś dnia natura weźmie górę i zaczniesz jeść jak opętany ;) efekt jojo istnieje i stanowi realne zagrożenie.

2) nie
  • Odpowiedz
@PhoenixPneuma: dzieki, obecnie sie trzymałem tych 2000-2100 kalorii i chyba jeszcze nie było dnia żebym chodził głodny, dostałem też informacje żeby zwiększyć ten próg kalorii bo potem nie bedzie nic lecieć temu postanowiłem zwiększyć próg do 2600. Njagorsze jest to, że czasami jem mniej niż te 2100 bo jestem już pełen bo zmniejszył mi sie sporo żołądek i przez to osiągniecie 2600 moze byc dla mnie obecnie problemem. I dzieki za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@In_thrust_we_trust: hej
Aktualnie 87-89 i trzymam się tak stale. Jestem szczupły, łatwiej się ubrać, a żona zazdrosna bo laski się kleją xD
Tylko cardio. Miałem eksperymenty z siłownia, ale to nie dla mnie na dłuższą metę.
Obecnie żeglarstwo i pływanie jest moim głównym źródłem ruchu :)
  • Odpowiedz