Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@iMarek22 Mordo nie przejmuj się. Zaręczam Ci że mam kolegów którzy wyglądali w chuuuj gorzej od Ciebie, nie mieli żadnych pro cateringów ani trenerów i własną pracą doszli do naprawdę fajnej sylwetki.
Zapamiętaj jedno - cokolwiek byś nie robił, byle tylko rób coś, w sensie ruszaj się i nie jedz gówna. 80% tego to jest systematyka. Ja niby od 15 lat trenuję sporty walki, od 8 na siłowni, przeczytałem i przesłuchałem setki
  • Odpowiedz
@Soutaiseiriron: ważne że nie zaczyna od nowego roku tylko od nowego miesiąca hehe
@iMarek22 Sama dieta schudniesz ale dalej będziesz wyglądał "słabo" a tak po pól roku może roku zależy od genetyki poprawisz bary bardziej nabierzesz litery V a ta foto to będzie wspomnienie Pozdro i trzymaj się swojego
  • Odpowiedz
@iMarek22: To ja trochę mniej bo 180cm, tylko że ja mam całkiem inną budowę, szerokie ramiona, plecy i klatę, nogi mocno umięśnione i jakoś na mnie od groma dodatkowych kg tak bardzo nie było widać. Powodzenia w wyjściu z #przegryw, choć czy sama zmiana wyglądu wystarczy? Ja pomimo być mocno introwertyczną osobą z silnie irytującym charakterem i zrytą banią przez #narkotykizawszespoko ni cholerę nie miałem problemów w kontaktach z dupami.
  • Odpowiedz
@iMarek22: Przecież jako newb w deficycie zbudujesz pełno mięśni, powineneś od początku trenować stricte siłowo, bo inaczej marnujesz czas/potencjał. Kaloryka też irracjonalna.
  • Odpowiedz
@iMarek22: Nie. Idź na zwykłą, domowa lub taka na podwórku to strata czasu. Karnety z promocjach są obecnie często po 29-59 PLN. Obowiązkowo 5x5 lub Greyskull LP, boje i wolne ciężary.
  • Odpowiedz
@iMarek22: ogólnie maszyny to powinieneś omijać szerokim łukiem(chyba że bieżnia,orbitrek itp) najlepiej wolne ciężary wtedy ten brzuch dostał by na każdym treningu bo przy izolacji to tak średnio
  • Odpowiedz