Wpis z mikrobloga

Dojeżdżam sobie codziennie drogą krajową do pracy (~20 km). Naturalnie mijam setki kierowców, zdarzają się tacy, którzy zapomną włączyć świateł - a że w koło szarówka, to zawsze mignę długimi, żeby obudzić zaspanych :)

Faceci zawsze podniosą rękę, podziękują i szybko włączą światła... a baby? xD

Zapatrzone w drogę, w ogóle nie kumają o co chodzi - ciemno na drodze a baba jedzie bez świateł i nie widzi, że jakoś ciemno przed autem xD

Dla mnie to jest w ogóle kosmos, że kobiety mają taki problem z jeżdżeniem. Ostatnio zabrałem się z jednym różowym z pracy (bo mieszkamy obok siebie a ja swoje auto miałem u mechanika) - to różowy jadąc 90 km/h krajówką nie wrzucała biegu wyższego niż 4 w Micrze 1.2 bo "nie potrzeba" xD

Inny różowy - mamy z pracy wyjazd, pod górkę i od razu trzeba skręcić w lewo lub prawo. Co zrobił różowy jak wyjeżdżał? Dał gaz w p---ę przy maksymalnie skręconych kołach i wylądował na ogrodzeniu. Przez 2 tygodnie auto u mechanika po tej akcji stało xDDDD

#rozowepaski #pracbaza #kierowcy #drogi #polskiedrogi
blunch - Dojeżdżam sobie codziennie drogą krajową do pracy (~20 km). Naturalnie mijam...

źródło: comment_WazZrmArTLjpr67sqbyz6OUbh3FsI7a8.jpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blunch: Typowo, ja już sie nauczylem by babom i starym ludziom nie mrugać bo szkoda zarówek skoro i tak wiem że u mnie widać kiedy wlącze dlugie (bo w niektórych autach czasem to wyglada jakby ktos wjechal w lekką dziure i wtedy jest niepewność). Ogolnie moja mama jest typową babą za kółkiem (ma juz zaliczone spalone sprzęgło ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to jakis czas temu
  • Odpowiedz
@blunch: Mam to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mrugnę gościowi to albo podziękuje albo nie, ale zapali zawsze. A baba? Baba nie widzi nawet że mrugnąłem- zero reakcji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
to mogę im machać i mrugać światłami, a one co najwyżej mnie strąbią żebym jechał XD ostatnio z minutę gdzieś tak staliśmy XD


@skorazdupy: ja w takiej sytuacji nie czekam dłużej niż kilka sekund, nie lubię jak przez takiego barana ci za mną muszą niepotrzebnie czekać. Mrugam, machnę ręką do wyjazdu, jak się nie ogarnie, to macham ręką na znak "a c--j z tobą, nie to nie" (to samo mrucząc
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@blunch: dwupasmowa ekspresowka, widoczność super, prosty odcinek drogi, następnie delikatny zakręt, Insignia przede mną wyprzedza tiry, na wysokości tirów hamuje a nic przed nie jedzie se myślę no k---a kobita xD a jakże, tylko kobieta potrafi na prostym odcinku drogi, podczas wyprzedzania, gdy nie ma niczego przed nią, nacisnąć hamulec xD z resztą naciskanie niepotrzebnie na hamulec to domena kobiet na ekspresówkach
  • Odpowiedz
@blunch: może to wynika z tego, że w większości miałam kontakt z facetami i jakoś środowisko takich tępych pip mnie ominęło XD ale nie żałuję, jedyne co to zacznę większą uwage zwracać na drodze XD

@Asfalt_Drobiowy: oczywiście, że nie jestem taka jak inne, przecież jestem SOBĄ więc jestem INNA XDDDDD
  • Odpowiedz
@blunch: No widzisz, ja się wychowałam w małym mieście na podlasiu, tutaj często tak to wygląda, nawet znajome same to powielaja na zasadzie "ja to tam elektroniki i samochodów się nie dotykam, mam chłopa od tego bo oni są od takich rzeczy, ja wolę sprzątać i gotowac" xd Ja jeżdżąc nie bałam się, że spowoduje wypadek tylko tego, że ktoś będzie buczal KWII BABA ZA KÓŁKIEM DO GARÓW A NIE"
  • Odpowiedz
  • 7
@BajerOp to samo się tyczy telefonów. Od razu wiadomo że pewnie ekran wymieniany bo upadł. Porysowane w pi&%u bo przecież wiecznie się w torebce kotluje z tysiącem innych rzeczy. Bateria zajechana jak koń po westernie... XD
  • Odpowiedz
  • 6
@Shaggy_dg mówiłem to ostatnio różowemu że tak jest to mi odpowiedziała że za co mają dziękować ( ͡ ͜ʖ ͡)..... Już ją wyedukowalem ( )
  • Odpowiedz
@Shaggy_dg k---a to jest dramat. Mam identyczne obserwacje. Wpuścisz taka to zapomnij o podziekowaniu nie wiem k---a o co im chodzi - może im się poprostu to należy (w ich debilnym rozumowaniu)


@Stulley_Muntari: Na kanwie mojej byłej: Tak, niektóre myślą, że to jest ich miejsce i c--j.
  • Odpowiedz
@EdekMoczygeba:
Mąż zauważył, że żona obcina kiełbasę z obu stron przed smażeniem.
- Czemu tak robisz? - pyta.
- Nie wiem, moja mama tak robiła.
Dzwonią do teściowej.
- Obcinałam, bo twoja babcia
  • Odpowiedz