Wpis z mikrobloga

Dojeżdżam sobie codziennie drogą krajową do pracy (~20 km). Naturalnie mijam setki kierowców, zdarzają się tacy, którzy zapomną włączyć świateł - a że w koło szarówka, to zawsze mignę długimi, żeby obudzić zaspanych :)

Faceci zawsze podniosą rękę, podziękują i szybko włączą światła... a baby? xD

Zapatrzone w drogę, w ogóle nie kumają o co chodzi - ciemno na drodze a baba jedzie bez świateł i nie widzi, że jakoś ciemno przed autem xD

Dla mnie to jest w ogóle kosmos, że kobiety mają taki problem z jeżdżeniem. Ostatnio zabrałem się z jednym różowym z pracy (bo mieszkamy obok siebie a ja swoje auto miałem u mechanika) - to różowy jadąc 90 km/h krajówką nie wrzucała biegu wyższego niż 4 w Micrze 1.2 bo "nie potrzeba" xD

Inny różowy - mamy z pracy wyjazd, pod górkę i od razu trzeba skręcić w lewo lub prawo. Co zrobił różowy jak wyjeżdżał? Dał gaz w p---ę przy maksymalnie skręconych kołach i wylądował na ogrodzeniu. Przez 2 tygodnie auto u mechanika po tej akcji stało xDDDD

#rozowepaski #pracbaza #kierowcy #drogi #polskiedrogi
blunch - Dojeżdżam sobie codziennie drogą krajową do pracy (~20 km). Naturalnie mijam...

źródło: comment_WazZrmArTLjpr67sqbyz6OUbh3FsI7a8.jpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blunch: a jak się obrażają, gdy po zauważeniu nietypowej akcji na drodze skomentujesz: "na pewno baba". Najlepsze, że potem już tylko pozostaje płacz ze złości, gdy się potwierdzi, a Ty zaczynasz się śmiać.
  • Odpowiedz
@blunch Jak przepuscisz kobiete, czy to na pasach czy drodze to olew. Facet zawsze podziekuje


Koło pracy miałem takie małe rondko. Aby na nie wjechać musiał wpuścić ktoś kto już na nim stał. Przez 8 lat jak tam jeździłem samochodem ANI RAZU kobieta mnie nie wypuściła
  • Odpowiedz
@blunch: Moja siostra jak jechała moim BMW to rozpędziła samochód. Wrzuciła piątkę i tak jechała przez 10 km zwalniając do 50 i przyspieszając do 90 km/h bez redukcji biegów. Aż oleju musiałem dolać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawe, czy dalej Cię będą w------ć jak dostaniesz kwit od policji za jazdę bez świateł


@blunch: Żeby jeszcze policja łapała takie ofermy, byłoby słodko ale nie robiliby nic innego.
  • Odpowiedz
@blunch: hehe, tez dojezdzalem codziennie 30km do roboty i zauwazylem, ze kobiety nie kumają jak się im mruga długimi. Gdzieś przeczytałem, że kobiety jeżdżą metodą tunelową, tzn widzą tylko to co jest dokładnie przed nimi, więc zacząłem zjeżdżać na lewy pas i migać im prosto w ryje - nadal bez reakcji. Co ciekawe jak się potem mijaliśmy, to one nie patrzyły nawet na mnie, żeby zobaczyć co za debil wjeżdżał
  • Odpowiedz
Ja nie jak nic przeciwko kobieta na drodze oprócz tego ze jak sie je przepuści to nie podziękują albo maja c-----o refleks i na tłoczonym rodzie stać za taka panią to człowieka nerwy biorą. Tak to jeżdżą sobie spokojnie nie zawadzając nikomu, czasem po prostu za spokojnie.
  • Odpowiedz
@yggdrasil

Bo mężczyźni to mistrzowie kierownicy tak? Szkoda, że mężczyźni powodują więcej wypadków i ginie w nich więcej ludzi. Kobiety, mimo, że stanowią 44% kierowców powodują około 25% wypadków.

I czego to ma dowodzić?

Naturalnie, wśród mężczyzn będzie nadreprezentacja wypadkowości - mają większą skłonność do agresji. Analogicznie - firmy zarządzane przez mężczyzn będą upadać częściej - bo np. większa skłonność do ryzyka sprawia że angażują się w mniej pewne przedsięwzięcia.
  • Odpowiedz
@blunch szczerze to też uważam że generalnie kobiety gorzej prowadzą, ale najgorszego kierowce ktory ma prawko to jednak znam faceta. Nie wiem jak on zdał ale wiem że za którymś z kolei podejściem
  • Odpowiedz
EKSTREMALNYMI EGOISTKAMI


@RoastieRoast: O TO, TO, TO, dokładnie TO !

Tu nie chodzi o brak nadmiernej kultury czy uprzejmości. Tu chodzi o totalne przegięcie w drugą stronę gdzie egoizm jest ważniejszy od płynnego ruchu, za wszelką cenę i zawsze.
  • Odpowiedz
Haha, jechalem kiedyś pod przymusem jako pasażer z mame. Lecimy sobie 100, czas na zmianę na szóstkę. Nie trafiła w nią, spanikowała, wrzuciła na trójkę. Coś jej nie grało więc wrzuciła jedynkę. Łożyska w skrzyni w------o w kosmos xDDD Cała akcja trwała 5 sekund (,)


@Jezdziec666: xD To ja byłem świadkiem innej fajnej historii. Jestem u różowego u rodziny. Dom na wsi. Mama różowego regularnie, codziennie
  • Odpowiedz
Hahahahah bez kitu wszystko to tu przeczytalem sie w 90% zgadza, bo oczywiscie wyjatki sie zdarzaja. Jade sobie kiedys lewym pasem, przed swiatlami rozszerzenie jezdni o pas do lewoskretu na ktory wlasnie chcialem sobie wjechac. Na prawym pasie sznurek 8 samochodow, lewy pusty no i oczywiscie skrajny lewy, na ktory zamierzalem wjechac i nagle patrze volkswagen lupo w-------a mi sie na moj pas. No to oczywiscie hebel w podloge, n---------m klaksonem w-------y
  • Odpowiedz
Bo mężczyźni to mistrzowie kierownicy tak? Szkoda, że mężczyźni powodują więcej wypadków i ginie w nich więcej ludzi. Kobiety, mimo, że stanowią 44% kierowców powodują około 25% wypadków.


@yggdrasil: To są niepełne dane na podstawie których nic nie można wywnioskować. Trzeba by policzyć ile kilometrów robi przeciętny facet i przeciętna kobieta.
  • Odpowiedz